Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover 2.0 140KM 103kW 2007-2011 (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Farbi
Crossover 2.0 140KM 103kW
Co do ceny to nie wiem co napisać, gdzieś czytałem że jak jego cenę porównamy do klasycznego kompakta, np civic, auris itd. to jest on dość drogi. Jeśli jednak porównamy go do Toyoty Rav4 która ma taki sam rozstaw osi, kół i długość to jest o około 20tyś zł tańczy. Choć Ravka jest wyższa i ma ciut większe koła jest głośniejsza. Ciężko to auto porównywać bo tak na prawdę za bardzo nie ma jeszcze modeli idealnie z tego segmentu. Ja wydałem nieco...
~honnki
Crossover 2.0 140KM 103kW
Mam podstawową wersję VISA z silnikiem 2.0 i studiując cennik myślę że wersję z lepszym wyposażeniem są zbyt drogie ponieważ wchodzą w ceny toyoty rav4, suzuki grand vitary a to już inna półka.Moja wersja ma wszystko co chciałem i jest stosunkowo tania wiec oceniam na 6
~Michał
Crossover 2.0 140KM 103kW
Znacznie tańszy niż niektóre jego odpowiedniki marek premium, a których awaryjność jest podobna albo i większa. Jeśli komuś uda się znaleźć egzemplarz z takim przebiegiem i w takim stanie jak mój to ten stosunek wypada chyba korzystnie.
~Michał
~Picek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Ceny qashqaia zbliżone są bardziej do tych odpowiadających autom kompaktowym, niż małym SUVom, można więc powiedzieć że dostajemy spore rodzinne auto za przyzwoitą cenę. Do tego można mieć nadzieję, że z japońskim rodowodem silnik wytrzyma bardzo dużo.
~Radek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Biorąc pod uwagę jakość wykonania wnętrza to jest tak sobie. Myślę, że jak ktoś kupił nowe auto i po paru latach zaczęły obłazić plastiki z farby to szczęśliwy nie był. Na rynku wtórnym cena jest bardziej adekwatna.
~jubiler777@interia.pl
Crossover 2.0 140KM 103kW
samochód nie należy moim zdaniem do najdroższych, za wersję podstawową ok 12000 euro to całkiem ciekawa alternatywa bo mamy samochód duży gabarytowo, dokładnie wykonany i aktualnie modny. szkoda tylko że nie oszczędny jak by wypadało.
~PeJot86
Crossover 2.0 140KM 103kW
Gdy go kupowałem w 2009 roku za wersję accenta w metaliku z dołożonym alarmem i czujnikami cofania zapłaciłem 78 tys. - była to cena akceptowalna dla mnie i nadal uważam, iż był wart tej kwoty.
~maugosia21@gmail.com
Crossover 2.0 140KM 103kW
mam model TEKNA. Wydaje mi sie, ze za cene jaka zaplacilam wyposazenie, starannosc wykonczenia, jakosc, wlasciwosci sa super. Prosilam tez oferte na nowa Toyote Rav i wypadla duzo gorzej.

Usterki Nissan Qashqai I

Nissan Qashqai I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~K
Crossover 2.0 140KM 103kW
za 77tys nic lepszego nie ma.Ja zaplacilem ponad 120tys i tez nie zaluje ,a wrecz przeciwnie
Nissan Qashqai I Crossover