Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover 2.0 140KM 103kW 2007-2011 (31) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Farbi
Crossover 2.0 140KM 103kW
Do przodu widok jest wyjątkowy, jak ktoś przesiada się z kompakta to długo nie może ochłonąć ze zdziwienia jest doskonale patrzy się z góry na inne auta. wjeżdżając na skrzyżowanie patrzymy w prawo i tutaj trzeba fotel pasażera trochę cofnąć bo zasłania widok. Do tyłu zgadzam się z innymi widok jest przynajmniej średni, chociaż ostatnio uczę się cofać na lusterka boczne bo są na prawdę bardzo duże (sa ok 2.5 raza większa od mojej almery).
~Picek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Duże lusterka boczne i przednia szyba w połączeniu z czujnikami parkowania z tyłu są ok. Bez czujników gorzej bo tylna szyba jest mała i zawsze mam jakieś dziwne problemy żeby ustawić sobie lusterko wsteczne tak żeby wszystko przez nią widzieć. Mam wrażenie że jest nachylona pod jakimś nietypowym kątem, tak że idealne zestrojenie tych elementów jest niewykonalne.
~jubiler777@interia.pl
Crossover 2.0 140KM 103kW
gdyby nie kamerka z tyłu to by była masakra. szerokie tylnie słupki - wersja +2 - skutecznie ograniczają widoczność. i niby samochód wysoki, niby wysoko się siedzi a maska nadal przede mną wystaje. aaaa no i GPS wystaje bo wbrew katalogowi zamiast na dole przy regulacji audio wystawili go na górze.
~PeJot86
Crossover 2.0 140KM 103kW
Widok zza kierownicy jest jednym z największych plusów tego samochodu. Wielkie lusterka , wyższa niż w zwykłych autach pozycja za kierownicą dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa - pewnie dlatego tak często widać kobiety za kierownicą tych samochodów.
~honnki
Crossover 2.0 140KM 103kW
Lusterka jak w ciężarówce suuuper(i nie psują linii nadwozia). Wiem że widoczność do tyłu jest ograniczona ale za piękną linię nadwozia to uczciwa cena.Siedzi się wysoko a widok na pofalowaną maskę daje odczucie jazdy wozem pancernym - coś wspaniałego!!!!
~Michał
Crossover 2.0 140KM 103kW
Widziałem negatywne opinie o widoczności ale nie wiem skąd one się biorą. Ogromne lusterka, wspaniała rzecz + czujnika parkowania tylne i wszystko można ogarnąć. Nawet moja żona parkuje tyłem a mistrzem kierownicy nie jest :)
~Michał
~Radek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Standard, dosyć grube słupki A i taka sobie widoczność do tyłu - mała szyba tylna i małe lusterko wsteczne. Za to lusterka boczne spore i robią robotę. Trochę poprawiają sytuację te małe okienka w słupku C.
~maugosia21@gmail.com
Crossover 2.0 140KM 103kW
Moglaby byc lepsza widocznosc do tylu- ale to wynika z modelu -niezbyt duza tylnia szyba- ja mam ja w dodatku przyciemniona. Na szczescie sa duze lusterka boczne. Na pewno nie bedzie zle:)
~jarek@data.pl
Crossover 2.0 140KM 103kW
Dobrz z przodu i na boki, ale tył-bok kiepsko. Tylnia szyba niezaduża, ale mieści się cała w centrlanym lusterku co daje w miarę pełny obraz co się dzieje za samochodem
Nissan Qashqai I Crossover