Lista ocen Nissan Qashqai I Crossover 2.0 140KM 103kW 2007-2011 (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Farbi
Crossover 2.0 140KM 103kW
Przed zakupem Qashqai-a testowałem nową corollę sedan, honde civic i nową Suzuki Vitare. Jeśli chodzi o wyciszenie wnętrza i cichą prace silnika NIE MA Z CZYM PORÓWNYWAĆ tego auta, każdy kto wsiadał do mojego nissana od razu mówił, "matko jaki cichy". Kilka dni temu nissan zaprezentował koszmarnie wyglądającą Tiidę ale ona też jest taka cicha, chyba koncern postawił na to aby nowe modele były ponadprzeciętnie ciche i to działa.
~PeJot86
Crossover 2.0 140KM 103kW
Wyciszenie jest na przyzwoitym poziomie. Ja osobiście nie narzekałem. Myślę iż jest to również kwestia opon jakich się stosuje - ja jeździłem na Michelinach w lato i Dunlopach Winter Sport w zimie jeśli dobrze pamiętam głośność miały obie na poziomie 72dB.
~jubiler777@interia.pl
Crossover 2.0 140KM 103kW
ufff... jak jedziesz ponad 3 godziny z prędkością 140 km/h to błogosławieństwem jest cisza na stacji benzynowej. poza tym spód samochodu jest tak uformowany żeby szumiało ładniej niż z silnika... i głośniej szczególnie przy bocznym wietrze.
~Radek
Crossover 2.0 140KM 103kW
Jest tak sobie, odgłosy spod kół słyszalne w kabinie, uszczelki okien świszczą przy większych prędkościach. Z tyłu jest gorzej, z przodu da się przyzwyczaić.
~yukisan
Crossover 2.0 140KM 103kW
Całkiem przyzwoicie. Powyżej 100 km/h zaczynają szumieć lusterka. Powyżej 120 już trzeba podgłośnić radio ;-).
~......
Crossover 2.0 140KM 103kW
rewelacja, mocny moment obrotowy sprawia że auta idzie do przodu praktycznie od zera i nie trzeba go wysoko kręcić. cichutko
~gre-g
Crossover 2.0 140KM 103kW
Jest naprawdę cicho ale na suchym , brak wyciszenia tylnych nadkoli powoduje że jazda po mokrym daje słyszalny szum z tyłu
~F_A
Crossover 2.0 140KM 103kW
Znajomi pytają się czy rzeczywiście jest włączony silnik na postoju; w czasie jazdy jest też w zasadze doskonale
~Michał
Crossover 2.0 140KM 103kW
Ciężko mi do czegoś porównać stąd 4 ale chyba nie ma się do czego przyczepić nawet na autostradzie.

Usterki Nissan Qashqai I

Nissan Qashqai I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu