Lista ocen Nissan Qashqai I (209) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nicolas
Crossover +2 Facelifting 2.0 140KM 103kW
Wysocy pasażerowie (ok 190) zgłaszali że wysoko siedzą na miejscy pasażera i że brakuje im możliwości regulacji wysokości fotela. Ponieważ mnie to nie dotyczy oceniam bardzo dobrze. Z tyłu wystarczająco dużo miejsca na nogi.
~Mariusz
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
zastanawialem sie nad zakupem qashqai krótkiego, bardzo dobrze zrobiłem że wybrałem wersję +2. Polecam zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, choć radość z jazdy tym autem będą mieli nawet najmłodsi kierowcy, którzy chcą złapać jakąś laskę.
~anddy
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Jak w kompakcie - wyglad zewnętrzny sugeruje, że powinno być lepiej. Za tę część chciałem dać 3, ale testowałem ostatnio Forda Kuga (b. ciekawy samochód) - auto wieksze a srodek taki sam, bagażnik mniejszy. I "wybaczyłem" Qashqai`owi.
~Użytkownik
Crossover Facelifting 2.0 dCi 150KM 110kW
Tak jak wygląda tak jest auto 4 osobowe. Każdy się mieści. Siadam sam za sobą a nie jest to oczywiste w kazdym aucie. Minusik za szerokość wnętrza. Brakuje kilku centymetrów. Bagażnik na codzień wystarcza.
~Michał
Crossover 2.0 140KM 103kW
Nie można się więcej spodziewać po aucie zbudowanym na kompakcie, który został tylko podniesiony. Standard. Ani duży ani mały. Często jeździmy na wyprawy jako 4 osobowa rodzina, na siłę wszystko mieścimy :)
~Michał
~ogi
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
wg mnie jest Ok, a nie należe do "maluśkich' - 125kg przy ponad 180cm. z tyłu jak jechałem, tez nie było mi ciasno. Oczywiscie Sorento i alhambra DUŻO większe ale to zależy co kto potrzebuje
~......
Crossover 2.0 140KM 103kW
przód super a z tyłu 2 osoby niższego wzrostu też przejadą wygodnie, jest troszkę niższy gdyż jest okno panoramiczne i podsufitka się obniżyła, ale bez tego z tyłu dużo miejsca i na nogi i nad głową
~marko
Crossover 1.6 115KM 85kW
rewelacja, bardzo wygodnie, a najbardziej w przodzie, polecam jazdę testową tym autkiem a sami się przekonacie, tylko bez kurtek, ciało musi być dopasowane do fotela, zaprzeczam że fotele są małe
Dziennik kosztów dla Nissan Qashqai I
7,2
8,4
10,7
~Pitagoras
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Przód jest wygodny, nie są to fotele Saaba czy Mercedesa, ale zapewniają średniej jakości komfort. Podsumowując - wytrzymasz w długiej podróży - 4+. Tył znacznie gorzej zaprojektowany, ale dzieci dadzą radę.