Lista ocen Nissan Qashqai II Crossover Facelifting (28) - Karoseria

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Crossover Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Za krótko aby ocenić, ale lakier dość dobrze położony, upadły mi na bok samochodu rury aluminiowe swoimi ostrymi końcami (od strony cięcia) na lakierze pojawiły się rysy, ale wypolerowanie szmatką pozwoliło je całkowicie unieszkodliwić.
~lpaj
Crossover Facelifting 1.7 dCi 150KM 110kW
Zawsze mi się podobał. Niestety jakość wykonania trochę daje do życzenia. Nowe auto a tu już skrzypnie tam stuknie. Po Suzuki SX 4. którym jeździłem 11 lat i nigdy nic się takiego nie działo (jak monolit) lekkie rozczarowanie.
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Jeśli to tu mówię np. o wielkości auta, to owszem - małe! Ciasne. Nie ma gdzie coś położyć czy schować. Z tyłu 3 letnie dziecko nogami kopie w fotel pasażera. Masakra! W zakresie wykonania auta - ok. Bez zarzutu.
~k6ainolop
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Design zewnętrzny bardzo ładny. Poprawiono lampy w stosunku do wersji przedliftowej. Tylne też wyglądają super. Sprawiają wrażenie 3D. Moja wersja posiada panoramiczny dach co zapewnia wspaniałe wrażenia podczas jazdy.
~wujekgoodadvice
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Ładne nadwozie, trochę cienka blacha na drzwiach, przy zamykaniu tylnich aż wpada w wibracje, niestety tak uzyskano dosyć niską masę auta. Szkoda że brak siłownika maski,ale można dołożyć jak ktoś chce.
~kaszonko
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
A mnie sie podoba -fajny dynamiczny ksztalt, dobrze sie wsiada. No blacha rzeczywiscie robi wraenie cienkiej wiec moze sie latwo zaginac (tak bylo w poprzedniej generacji).
~Krzysztof
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Bardzo słabe spasowanie elementów karoserii jak maska , klapa bagażnika , drzwi przednie , powinni zrobić akcję serwisową pasowania w/w elementów.
~andrzejmarzec2
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Drobne rysy po wizycie na myjni automatycznej, zniwelowane w trakcie myci ręcznego. Poza tym na razie nic podejrzanego się nie dzieje
~Mariusz
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Samochód ma zwartą linię, dynamiczną sylwetkę która może się podobać i bardzo wolno się starzeje.
~Dominik
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
ładna, ale jakość spasowania elementów fatalna (maska, klapa, drzwi tył)
Nissan Qashqai II Crossover Facelifting