Lista ocen Nissan Qashqai (552)

~milkor
Nissan Qashqai II
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Zaznaczam, że użytkowałem to auto tylko przez 2 dni. Nowy QQ to bardzo praktyczne i wygodne auto na co dzień, lecz nie jest to samochód o którym się marzy. Sukces rynkowy GWARANTOWANY!
~Paweł
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Mam auto w najbogaszej wersji (tekna,2.0 dci 4x4),Kilka drobnych uwag to cięzko działajacy pedał sprzęgła,brak samoćiemniającego się lusterka wewnętrznego,nienajleprza jakość skóry ,którą obrzyto kierownicę.za nisko umieszczony ekran radia/nawigacji i przełączniki klimatyzacji.Na pochwałę zasługuje natomiast zestrojenie zawieszenia,dobry motor,dobre hamulce(może poza faktem,że auto nurkuje przy mocniejszym hamowaniu)dobre materiały...
3,8
~Jacek1952
Crossover 1.6 115KM 85kW
Cichy i elastyczny.Moc i moment wystarczajace. Do normalnej jazdy OK. Na razie brak ubytku oleju w silniku. (Silnik)
~Adam
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Autko kupiłem po rodzinie jako niespełna trzylatek. Nie bralem pod uwagę silnika i wyposażenia, tylko fakt bezwypadkowości i tego, że wiem od podszewki co to za samochód.
~Michał
Crossover 2.0 140KM 103kW
Ogólnie na plus, chociaż ma swoje wady. Samochód kupiony jako 10letni z małym przebiegiem (106 tysięcy km), sprowadzony z Niemiec, wszelkie uwagi opiszę w poszczególnych sekcjach.
~Michał
Crossover 2.0 140KM 103kW
~Bartek88
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Samochód użytkowany od nowości (2007 rok). Cenię sobie podwyższone zawieszenie.
~Andrzej Z.
Nissan Qashqai II
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
To był przemyślany zakup bo zakładałem kupno auta poniżej 100 tys zł o podwyższonym zawieszeniu bez napędu 4x4 (ok. 1 km dojazdu do domu drogą gruntową), z przebiegami miasto/trasa 50/50 z firmy o o ugruntowanej marce i z doświadczeniem. Po przetestowaniu kilku crossoverów wybór mógł być jeden - QQ. Biorąc wszystkie powyższe argumenty pod uwagę oceniam auto jako doskonałe.
~rrybnikk
Crossover Facelifting 1.6 117KM 86kW
Auto ładne, choć to kwestia gustu, ma blachę ocynkowaną( dwustronnie) łańcuch rozrządu i cieszy się popularnością więc ceny części zamiennych będą na umiarkowanym poziomie. Auto udane i po liftingu dopracowane
~Pitagoras
Crossover 1.5 dCi 106KM 78kW
Auto się podoba. Na pewno mi. Jest nowoczesne, a jego silnik 1.5 DCI spala w miarę niewiele i w dodatku dba o ekologię. Można wymieniać lepsze marki i modele, ale Qashqai nie walczy o prestiż, a o to by być autem miastoodpornym i zwykłym. Mam parę drobnych zastrzeżeń, ale auto wygrywa swoją oryginalnością, a zarazem zwykłością.
Nissan Qashqai