Lista ocen Nissan Qashqai (552)

~Jarek
Nissan Qashqai III
Crossover 1.3 DIG-T MHEV 140KM 103kW
Qashqai J12 nie jest samochodem idealnym, ale po niemal roku użytkowania nadal wsiadam do niego z przyjemnością. Wcześniej przez rok jeździłem J11 z tym samym silnikiem, w którym irytowało mnie zawieszenie, wygłuszenie i mały bagażnik. W J12 zawieszenie uległo znacznej poprawie, wygłuszenie jest trochę lepsze (ale nadal dalekie od ideału), nieznacznie został powiększony również bagażnik (dodatkowo usunąłem „garb” ze styropianu zza tylnych...
2,6
~Tom4Cad
Crossover 1.6 115KM 85kW
Prowadziłem sporo aut w tym segmęcie cenowym. Qashkai nie wyróżnia się niczym spośród nich biorąc pod uwagę eksploatację. Trochę gorzej się go prowadzi. Za to wyróżnia się ponad wszystkie modele wyglądem. Za co trzeba Qashkai'a bardzo pochwalić!
~Przemek
Crossover Facelifting 1.6 DiG-T 163KM 120kW
Przyzwoite autko, na tle konkurencji w segmencie mocno polecam.
~lpaj
Crossover Facelifting 1.7 dCi 150KM 110kW
Chyba najlepszy element auta. Bardzo fajnie przyśpiesza na 5 biegu. Na autostradzie nie ma obaw że będzie problem z wyprzedzaniem. Daje to fajne poczucie bezpieczeństwa. (Silnik)
3,4
~Marek
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Auto komfortowe dla dwóch osób, w miarę ciche do 130 km/h, bardzo ładne, oszczędne, lecz niestety niedopracowane, problemy z klimatyzacją, brak nadmuchu z tyłu wiele innych usterek które opisałem w szczegółach
3,7
~Andrzej
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Bardzo rozczarowujący! Po raz pierwszy jeździłem crossoverem i tak jak się spodziewałem ta klasa aut nie ma sensu... Przynajmniej Kaszkaj nie ma sensu. Auto małe, ciasne, bagażnika prawie nie ma, a to co jest ma krawędź bardzo wysoko. Nie widzę żadnej przewagi nad kompaktowym kombi; widzę za to wszystkie niedostatki względem takiego kombi.
~Wojtek
Crossover 2.0 dCi 150KM 110kW
Idealny :) Świetnie trzyma się drogi, nie wypada :) sporo systemów zabezpieczających, grube drzwi i blachy, system nagłośnienia itd...idealnie! Wyjątkowo zwinny, skrętny, wcisnę się nim wszędzie :) Szybciutko można uciec nim ze skrzyżowania, szybko się rozpędza, hamulce super! Po prostu polecam!
4,1
~Atlas52e
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Bardzo dobrze sie zbiera jak na 140KM. Dynamika ok, spalanie w trasie na tempomacie do 100 km/h wedlug komputera 6,5l. Jedynym minusem jest dziwna praca silnika przy ruszaniu ale to może wynikać z pojemności i moich przyzwyczajeń, wczesniej mialem stare poczciwe 2.0 (Silnik)
3,2
~elwit
Crossover Facelifting 1.2 DiG-T 115KM 85kW
Generalnie przyjemny samochód. Indywidualnie wyposażana służbówka z floty. Masa ciekawych systemów, front assist, rozpoznawanie znaków, lane assist itp. Wygląda ładnie ale z tyłu jest ciasno, ma bardzo mały bagażnik, oraz przestarzały system nawigacji. Czy dałbym za niego 100 tysięcy? Nigdy.
~Arczi
Crossover Facelifting 2.0 140KM 103kW
Na początku zaznaczę, że to już mój drugi QQ z silnikiem 2.0 benzyna. Cenię to auto za bezawaryjną pracę i komfort jazdy. Dlatego zdecydowałem się na ponowny zakup QQ w wersji po liftingowej. Poprzedni mimo przejechanych 200 000 km nigdy mnie nie zawiódł i zawsze dowiózł do celu. Mam nadzieję, że nowym właścicielom będzie nadal służyłem bezawaryjnie przez kolejne lata.
Nissan Qashqai