Lista ocen Opel Antara (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~20ton
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
z powaznych usterek to blad kontrola trakcji troche mnie kosztowala naprawa ale wazne ze zrobili ale dopiero serwis opla zrobił bo inni elektrycy rozkładali rece. moze usterka by nie powstała ale poprzedni wlasciciel chchiał zaoszczedzic na wymianie szyby i dał jakimś poprokom by wymienili i tak została wklejona ze zalewało mi samochód od strony kierocy i mogło spowodowac uszkodzenie wiazki i dlatego prawdopodobnie powstała usterka, jak...
~LinekPark
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Absolutny brak. Nie stanęła nigdy w trasie, zawsze odpalała. Ciężko powiedzieć coś o kosztach w tej kwestii, bo nie ma o czym. Ale to właśnie dobrze i przyczynek do wystawienia wysokiej oceny, w pełni zasłużenie. A dodam, że mimo bycia 4, wóz nie stał. W 3 lata(ponad) zrobiło 32-35 tysięcy kilometrów.
~biabo@neostrada.pl
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
co jakiś czas nie działa jedna z żarówek oświetlających tablicę rejestracyjną. po niepełnych 2. miesiącach wysiadła jedna z żarówek ksenonowych - to chyba rekord. fotele grubości plasterków szynki parmeńskiej nie zapewniają żadnego komfortu podczas dłuższej jazdy
~Sławek
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 184KM 135kW
Nie wystąpiły, w końcu przebieg poniżej 4.000 km. Fatalna nawigacja za 4.000 zł - brak języka polskiego, stare mapy (brak nowych dróg, brak dróg z atlasu sprzed 10 lat). Jeśli już to obciach i konieczność stosowania nawigacji przyklejanej do szyby
~Maciej
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
ciągle coś sie dzieje z alektryka / czujnikami . Najpier byłem 5 razy na serwisie kakatlizatora pózniej 3 raz serwisie kurtyny a teraz wymieniono mi końcówke drażka
~Robert
SUV Facelifting 2.2 CDTI ECOTEC 163KM 120kW
Dopadł mnie syndrom 100 tysięcy-poprawka uszczelnienia silnika bo zaczął się pocić na jednym z łączeń. Od poprawki spokój - podobno na następne 100 tys.
~Romi
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
120 tyś i wymiana: chłodnica klimatyzacji (normalnie zgniła), piasty obu przednich kół, oprócz normalnego zużycia jak: tarcze + klocki, rozrząd, płyny
~ISO.GT
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jeżdżę już 5 oplem, najpierw 1 astrą II, potem 2 astrą II, potem astrą III, potem zafirą i nie mogę narzekać, leję paliwo, robię przeglądy i w drogę!!!!:)
~mac
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
wymiana maglownicy bo ciekła i stukała oraz wymiana chłodnicy klimatyzacji bo powypadału lamelki, straciła szczelność oraz skorodowała
Dziennik kosztów dla Opel Antara
20,1
~miki
SUV 2.0 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Wymiana tylko elementów które się zużywają. Łączniki stabilizatora, tuleje, smarowanie układu kierowniczego.