Lista ocen Opel Ascona C Sedan (46) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 92 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maly.mis@wp.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Wszystko zależy od tego w jakim stanie jest konkretny egzemplarz. Ja od samego początku mam problemy z układem chłodzenia. Najpierw konieczność wymiany chłodnicy (pękła plastikowa obudowa), teraz problem z wyciekiem z układu chłodzenia którego nie mogę zlokalizować.
~broda-65
Sedan 1.8 i 115KM 85kW
padł silnik poniecałych 200 tyś km po dwuch latach eksploatacji wpadła sprężyna w podłużnicę a poroku druga nic to po podłożeniu kostek bauma ,powyrywało mi mocowania amortyzatorów a po połowie roku wywaliło progi i podłogę
~Piter
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
Jak sie pilnuje wszystkich napraw eksploatacyjnych to auto nikogo nie zawiedzie. Ja mam ascone 6 lat i jeszcze nie mialem takiej sytuacji zeby rano nie odpalic lub stanac gdzies na trasie.
~otto
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
jedyna naprawa to wymiana automatu ssania. niestety umarł śmiercia naturalną przez połamanie:) i kosztowało toto całe 120 złociszy plus 25 zł regulacja:) potworne koszta utrzymania:)
~Łukasz
Sedan 1.6 82KM 60kW
mam to auto 8lat i raz padła uszczelka pod głowicą, dwa razy zerwała sie linka od sprzęgła i to wszystko w sumie to drobiazgi ale jechać sie nie dało...
~adam699@vp.pl
Sedan 1.3 S 75KM 55kW
przez 26 lat w asconie byly wymieniane jedynie żarówki, amortyzatory, wydech, rozrząd... same podstawowe rzeczy ale nic powaznego
~motolove
Sedan 1.3 S 75KM 55kW
Za krótko go miałem żeby się wypowiadać na ten temat. Ale oceniając ogólną kondycję auta, myślę, że jest bardzo wytrzymałe.
~czarny
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
jedną z poważniejszych usterek to raz uszczelka pod głowicą i przeskoczenie paska rozrządu ale to też szczegół
~ML
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
wymiana pompy wodnej na gwarancji ,był lekki wyciek po 7tyś km. i wymiana pierścieni i uszczelki pod głowicą po 316 tyś km.
~Nazgaroth
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Nigdy auto mnie nie zawiodło, trzeba jedynie dbać i regularnie sprawdzać najważniejsze rzeczy ;]
Opel Ascona C Sedan