Lista ocen Opel Ascona C Sedan (64) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piter
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
Naleze do wyzszych kierowcowi mimo to miejsca na nogi mi nie brakuje. Nawet podczas postoju mozna sie wygodnie usadowic bokiem i pogadac z pasazerami tylnej kanapy
~Piotr O.
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Bardzo dużo miejsca z przodu zarówno nad głową jak i na nogi, z tyłu troche gorzej dla pasażerów o wzroście powyżej 185cm.
~Nazgaroth
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Ogromne wnętrze jak dla mnie, przy przysuniętych siedzeniach do przodu nie trzeba ich składać przy wsiadaniu na tył ;D
~Marcin
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
Chyba kazdy znajdzie swoje ustawienie jednak maly minusik za brak regulacji pionowej fotela oraz regulacji kierownicy.
~Wiecho
Sedan 1.8 i 115KM 85kW
Duuuużo miejsca,i olbrzymi bagażnik ,wersja 2 drzwiowa trochę kłopotliwa dla pasażerów z tyłu -ale za to ma piękną linię nadwozia
~Borek
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
dla kierowcy miejsca durzo a na tylniej kanapie jak sie siedzienia przesunie do przodu mozna robić durzo zeczy :P
~paul.mail@vp.pl
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
Nawet wysokie osoby siedzą wygodnie,jest naprawde sporo miejsca i dla kierowcy i dla pasażerów jak dla mnie bomba
~stokrotka
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Prawie jak w limuzynie. Duzo miejsca, przestronna tak samo dla kierowcy jak i pasażera
~Ice-Man
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Z przodu dość miejsca dla osób o wzroście powyżej 190 cm. Nie wiem jak z tyłu ciężko się stamtąd prowadzi.
~motolove
Sedan 1.3 S 75KM 55kW
Po prostu świetnie. Miejsca jest więcej niż jest to potrzebne, szczególnie z przodu. Krążownik.
Opel Ascona C Sedan