Lista ocen Opel Ascona C Sedan (57) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek
Sedan 1.6 82KM 60kW
samochód jest nie do zajezdzenia!!! ma sztywne zawieszenie które doskonale sprawdza się na krajowych drogach, auto ma super przyczepność do jezdni trzyma sie drogi jak byłby przyklejony. doskonale sie prowadzi, samochód posiadam od 19 lat i nie mam najmniejszych problemów z tym autem, gorąco go polecam młodym ludziom, którzy nie mają jeszcze wprawy do prowadzenia auta.
~broda-65
Sedan 1.8 i 115KM 85kW
gdyby można byłoby latać oplem bez nadwozia to byłby to jeden z leprzych wozów na rynku a tak jużrozglądajcie się za blachażem /tylko nie w rodzinie/bo was zje-najlepiej zmienić markę albo otwożyć serwis napraw blacharskich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jeszcze jedno inne ceny są do kupet wyższe!!!!pozdro
~Borek
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
cena minimalna kupiłem go za 500 pln i miłem problemy tylko z lusterkami i wszytkie bezpieczniki do wmiany a prucz tego podoba mi sie ta wersja bo jest to amerykanska elektryczne lusterka szyby i ma szyber dach wiec mi sie podoba jak nie wiem co:P
~Piter
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
Jakosc czesci mechanicznych jest na naprawde dobrym poziomie a wykonczenie wnetrza moglo by byc lepsze, choc po tylu latach i ilosci przejechanych kilometrow tapicerka ma juz prawo np. odklejac sie w niektorych miejscach lub gdzieniegdzie popekac
~otto
Sedan 1.6 N 75KM 55kW
zapłaciłem za to autko 1800 złoty i przez dwa lata nie liczac oleju i klocków wpakowałem w nie około 400 zloty razem z szamponem i przniem tapicerki:) to chyba calkiem niezly wynik jak na autko co ma 21 latek!!!!
~Paweł Pachuta - Janów Lubelski
Sedan 1.6 82KM 60kW
Cena tego typu samochodów jest idealna pod względem ich możliwośći. Są to dobre samochody. Dotychczas miałem już 2 Ascony wcześniej. Teraz mam 3. Mam na oku zakup nowej. Są to piękne samochody mające swoją niepowtarzalną duszę.
~Arturo
Sedan 1.3 S 75KM 55kW
za taka cene za jaka otrzymałem to auto i jego stan to naprawde dobry interes ale to nie oznacza ze nie musiałem włozyc kilkuset złotych w naprawy po zakupie.
~Arek
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
zaplacilem 5000 i dostalem wspaniale wysposazony samochod (automat. wspomaganie el.lusterka, szyberdach) i dodatkowo druga skrzynie manualna 5 biegowa.
~Nazgaroth
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Nawet zadbany egzemplarz można nabyć za niską kwotę, osobiście zapłaciłem 1000zł + opłaty celne i nie żałuję tego :]
~paul.mail@vp.pl
Sedan 1.6 S 90KM 66kW
Ascone w dobrym stanie można kupić już za 1000 zł.Więc wychodzi że więcej zapłaci się za OC niż za samo nabycie tego samochodu
Opel Ascona C Sedan