Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW 1994-2002 (51) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Seba
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
O dziwo sporo tej przestrzeni. Przy odsunięciu fotela kierowcy na maksa do tyłu, osoba mająca 185cm wzrostu ledwie dostaje do pedałów. Pasażerowie też podróżują wygodnie, chyba że mają więcej jak 195cm wzrostu. Miejsca na nogi sporo. Mnie osobiście drażnią bardzo miękkie fotele i kanapa - zbyt miękkie. W porównaniu z VW to opel wychodzi kiepsko. Ale to kwestia gustu. Za to wykonanie tapicerki też nie jest najwyższej jakości. Fotel kierowcy...
~Bogdan Bezeg
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Żadnych problemów. Foteliki dla dzieci ( od najmłodzego do 7lat ) w pasach tylnej kanapy utrzymywały poziom i bezpieczeństwo) Zatrzaski pasów niezawodne.Przestrzeń dlakierowcy i pasażera z przodu i z tyłu doskonała. Siedzenia wygodne. Szycie kanapy zaczyna wykazywać tendencje do zużywania się nici, czyli zmieniłbym szycie mocmniejszymi nićmi.
~jarek
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Jak nabyłem to auto to naprawdę byłem mile zaskoczony ilością miejsca w całym samochodzie. Szczególnie mogę pochwalić przestrzeń jaką dysponują pasażerowie na tylnych siedzeniach, można się poczuć jak w lotniczej pierwszej klasie.
~Kosu77
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Mam 1,90 cm wzrostu i przydałoby się trochę więcej przestrzeni, nie mam regulowanej kolumny kierownicy, ale już sie przyzwyczaiłem. Malucha też miałem i jakoś nim kierowałem.
~kontek89k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Samochód jest wygodny i przyznam, że podczas długich podróży wcale nie męczy. Gorzej troszeczkę z tyłu, ale to normalne w samochodach segmentu C. całokształt wypada na plus.
~Lolas
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Bagażnik duży, nie wiem jak z tylu, ale z przodu bardzo dużo miejsca. Po złożeniu foteli nawet w hatbacku 3D można przewieźć naprawdę spore przedmioty.
~dziwak@viper.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
kierowca ma dosyć dużo miejsca ale pasażer musi nieźle się nagimnastykować aby usiąść na tylnej kanapie (z wyjściem ma jeszcze więcej problemów
~przemolski astraklub.pl
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Mimo wersji 3d autko bardzo wygodne. Pasażerowie nie narzekają. Przednie fotele kubełkowe trzymają bardzo dobrze i są wygodne.
~Arturo
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Ciasno ciasno i jeszcze raz ciasno jestem doscyc duzo i malo miejsca a w szczegolnosci dla pasarzerow na tylnej kanapie.
~::aNDERs::
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
Na tylnym siedzeniu wożę fotelik z pociechą i kopie mnie w fotel. Ale to pewnie dla tego, że jest wyrośnięta :-)
Opel Astra F Hatchback