Lista ocen Opel Astra F Hatchback 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (159) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 272 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~u2me@op.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
przestrzeń kierowcy ok, siedzenia bardzo wygodne !!!!! ale jadąc w dwóch chłopa z przodu trochę mało miejsca na łapy (zwłaszcza zimą jak są kurtki) z tyłu miejsca dla kobiet czy dziecka ok. chłopom gorzej. za to jest bardzo duży i co więcej pojemny bagażnik, który można powiększyć przez zdjęcie czy położenie tylnej półki, zmieści się duży wózek, rowerek, itd. dzięki składanym tylnym siedzeniom i łatwemu dostępowi do bagażnika poprzez klape...
~Paweł Mazur
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Kierowca nie może narzekać na brak miejsca, choć być może pasażerowie na tylnej kanapie mogliby zapewne oczekiwać więcej. Dzieci nie będą miały problemów nawet przy kierowcy pokaźnych rozmiarów, jednak maksymalne odsunięcie fotela kierocy, lub pasażera sprawia, że na tylnej kanapie trzeba się trochę "cisnąć". Oczywiście to wariant pesymistyczny, zakłądający że dwie osoby siedzące z przodu maja po 190 cm wzrostu:)
~owca
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Przestrzeni na nogi jest zdecydowanie więcej niż w astrze trójce. Gorzej z miejscem na głowę. Na przednich siedzeniach mieszczę się bez problemu, ale z tyłu wysocy pasażerowie uderzają głową w dach. Dodatkowo fabryczny szyberdach chowający się między dach a podsufitkę ogranicza lekko miejsce nad głowami. Na tylnej kanapie nie ma środkowego pasa.
~StuDniA
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Nawet wysoki ponad 1,9 m człowiek zmieści się za kierownicą, kosztem pasażera za nim, który raczej się tam nie zmieści. Przy gabarytach do 1,8 m 4 pasażerów nawet z bagażami jedzie wygodnie. Nie to jest jednak najważniejsze, mianowicie składając tylną kanapę otrzymujemy dosłownie olbrzymią ilość miejsca do przewiezienia gabarytów.
~sulek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
W tych gabarytach, to miejsca naprawde dużo. W pierwszym rzędzie dużo miejsca, z tyłu nie wiem zbytnio, bo mało tam siedziałem, ale raczej nikt nie marudził, a jexdziłem swego czasu w \"komplecie\" , czyli 5 osób+ bagaże. Bardzo pakowny. Po przewruceniu siedzeń, robi sie bardzo duzo miejsca. Przewoziłem nim bardzo dziwne rzeczy
~zibi
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
tutaj duuuzy plus dla astrona. miejsca jest od groma jak na kompaktowe auto a do tego jak w kazdym oplowkim cudzie techniki masa schowkow, kieszonek i poleczek. z przodu wygodnie z tylu rowniez jesli nie siedza tam 3 osoby. z tylu ponoc przydalyby sie zaglowki ale ja tma nie siedze wiec mnie to wszystko jedno ;)
~Kornel
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Kierowca, pasazer z przodu i dwoje z tylu - idealnie, bardzo wygodne, duzo przestrzeni. mam ponad 180cm i czuje sie swietnie wozilem duzo wyzsze osoby i tez spokojnie sie miescily. podlokietnik z tylu swietna sprawa. we 4 mozna jechac na koniec swiata, a w 5 z opinii pasazerów wynikalo ze nie jest juz tak rozowo
~MaGus
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
miejsca sporo. nawet bardzo. przy wzroscie 1.93m siedze wygodnie, bez obaw ze na wybojach bede szorowal glowa po podsufitce, a mimo wszystko z tylu moze ktos siedziec. przy nizszych osobach miejsca z tylu pod dostatkiem, jednak przy moim wzroscie juz zaczepiam glowa. brakuje niewiele ale brakuje :)
~michalekr32
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Uważam, że kierowca i pasażerowie maja wystarczająco dużo miejsca, w Astrze nie ma z tym problemów, lecz porównując do zdecydowanie większego auta jakim jest Vectra B (maja dość podobne wnętrza) to Astra ma dużooo mniej miejsca. Podsumowując spokojnie 4-5 osób może wygodnie podróżować!
~Bartek
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
W tym aucie występuje w 99% jako kierowca i o tym miejscu opowiem najwiecej. Można zająć świetną pozycję za kierownicą. Miejsca jest pod dostatkiem. Pasażerowie na tylnej kanapie też nie będą narzekać na brak miejsca. jechałem tam parę razy i jest ok.
Opel Astra F Hatchback