Lista ocen Opel Astra F Kombi (191) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 243 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek Góral
Kombi 1.6 i 71KM 52kW
hmmm...z jakością naprawdę nie jest źle, cena??też nie wygurowana. Sądzę że nawet na tą cenę to autko jest zadobre-ale mnie to cieszy. Miałem mnóstwo samochodów(jako że dużo jeżdzę ale z tego jestem wkońcu zadowolony ps.miałem 3 golfyIII - nie umywają się:), chociaż z drugiej strony ja mam jakąś lepszą wersję...??
~jacek23
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
bardzo niskie koszty utrzymania zarówno paliwa zwłaszcza przy lpg no i tanie części zamienne naprawde przy średnim dbaniu o te auto koszty urzytkowania są rzekłbym symboliczne bo np. komplet sprężyn na tył i amortyzatorów można kupić Nowe za 200zł to przecież nicość przy innych autach
~rafal
Kombi 1.7 D 60KM 44kW
dalem za niego 2lata temu 6tys zrobilem 100000 bez dokladek pomijajac czesci eksploatacyjne ktore sa smiesznie tanie wiec w tej kategori super ale nie chcialbym juz wychodzic rano z domu i zastanawiac sie czy zapali czy nie dlatego opel tak ale z silnikiem isuzu 82 km ktory jest niezawodny
~oliwek
Kombi 1.6 i 71KM 52kW
Super auto za niewielkie pieniadze, kupiłem go w niemczech za 1250 ojro jest skłądany w niemczech wiec,,, rozni sie od tych z polski, polecam kazdemu kto chce miec rodzinne auto ( szczegolie kombi) a takze tym co cenia sobie dobra jakos wykonania, ekonomiczna jazde i trwałosc materiałow:)
~Cygan
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
Opel jak na swój wiek i blacharkę trzyma sie całkiem żwawo, zdecydowanie plusem tego modelu jest komfort jazdy i niezawodny silnik oraz ewentualnie ponadprzeciętne zawieszenie. Dla początkujących kierowców z niskim budżetem jest lepszą alternatywą dla Golfa 3.
~kawonzsuetam
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
Samochód budzi spreczne odczucia - z jednej strony niezniszczalny napęd - z drugiej tandetna elektryka i kiepskie materiały. Za tą cenę można mieć więcej i należy tego oczekiwać. Z drugiej strony jednak części są tanie, tak samo jak naprawa... i Bądź tu mądry.
~Bm
Kombi 1.6 Si 100KM 74kW
Bardzo dobre auto na LPG! Silnik rewelacja choc z moim przebiegiem silnik mógłby odwiedzić warsztat. Ogólnie jestem bardo zadowolony, żadnych poważnych usterek!!! Za 3000 tys. zł nie ma sie nad czym zastanawiać jeśli ktoś chce tanio jezdzić:)
~jacek
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
No cóż, dałem za niego 6,5 tyś zł. Rok produkcji 95. Diesel z turbo i intercoolerem. Piękne duże rodzinne kombi. Zero awarii, a mocno go eksploatuje. Naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć. Szkoda że stosunek jakość/cena nie a 6 bo by dostał odemnie.
~Grzegorz
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Jeśli chodzi o ceny tych już starych aut to zadbany jest super propozycją dla biedniejszej rodziny, fachowca na dorobku, auta zastępczego itp. Szansa na lepszy i mniej psujący egzemplarz dużo większa niż u niemieckiej konkurencji.
~Polski Traker
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Myślę że można jeszcze trafić stosunkowo dobrze utrzymane bądź podreperowane modele.za stosunkowo niewielkie pieniądze można mieć jeżeli chodzi o kombi bo na tym modelu bazuję samochód rodzinny przynajmniej na początek.
Opel Astra F Kombi