Lista ocen Opel Astra F Kombi (191) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 243 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mar
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
W zakupie trochę drogie te astry, ale wg. mnie bardziej przyjazne dla uzytkowników niż np. GOLF z tamtych lat, może mniej trwale ale za to duzo przyjemniejsze cichsze i ladniejsze :)
~Mateusz
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Za 6000 może to i dobry wybór ale nie z silnikami ecotec!!!!!!!!!! Ja swoją sprzedam i przesiadam sie do japończyka!! Nie psują tak zdrowia jak te niemieckie wynalazki.
~msd2@op.pl
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
tu to się powtórze taniutko części .. mało pali owszem przy klimie to mocy malutko ale zrodziną to się nie pędzi choć wyprzedzanie przy pełnym aucie i klimie to mordęga
~Arek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Polecam!!! Auto niezawodne, komfortowe i ekonomiczne. Części tanie i praktycznie każdy warsztat go naprawi. Gdyby ktoś chciał założyć gaz to zrobi to już za 1300 - 1500 zł (1600, 8V).
~slavo79
Kombi 1.6 i 71KM 52kW
kupując astre trzeba się jej dobrze przyjrzeć, chodzi mi tu przede wszystkim o blachy, ale za nie wielkie pieniądze można z tego samochodu być naprawdę zadowolony...
~Miql
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Kupno: prawie darmo utrzymanie: jak na kieszeń studenta limuzyna to to nie jest ale jedzie i nazywa się samochód mój pierwszy odziedziczony po wujku
~M.J.
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
za niewielkie pieniądze (7200)można kupić naprawdę dobre auto z klimą,moje akurat było dopiero miesiąc w kraju więc nie zostało wybite na naszych drogach,
~Robert
Kombi 1.7 TD 68KM 50kW
Największy plus to chyba cena auta, kupując model z tego rocznika ma sie pewność że w trakcie użytkowania nie będzie szarpał po kieszeni.
~Jacek Niebrzegowski
Kombi 1.7 TD 82KM 60kW
Auto w swej klasie jest chyba najtańsze, a dodatkowo bardzo wygodne i ma niezły wygląd, może konkurować z autami nawet klasy wyższej. U mnie nawet 6
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Kombi
9,6
~pipeno@o2.pl
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
za tą kase warto, na gazie jeździ sie naprawde oszczednie po ca lej europie sam reguluje sobie gaz i wychodzi naprawde tani w eksploatacji
Opel Astra F Kombi