Lista ocen Opel Astra F Kombi 1.6 i 75KM 55kW 1996-1998 (43) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gorat
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Kupiłem Astrę z przebiegiem ok. 173.000 km zrobiłem hamulce i jeździłem nią bez problemu na gazie 6.000 km. W miarę wygodne i pojemne, silnik trochę za słaby, ale za to super oszczędny 360 km na 30 litrowej butli gazu:) Wychodziło tak plus/minus 18 zł/100 km - nawet w mieście (cena gazu 1,69zł/1 litr). Na pewno jeśli Astra to tylko z silnikiem 1,6 i nie bawić się przy kombii w 1,4i , bo to zdecydowanie za mały silnik. Polecam zadbane...
~marko556
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
A to nie dziala swiatlo wewnetrzne, a to tylni spryskiwacz (ciezko wymienić wężyk jesli pękł gdzieś w okolicach tylnich drzwi)wyciek z maglownicy, poci się miska olejowa (za cholere nie moge tego zlikwidować, klejona dwa razy, moze za trzecim się uda) kiepskiej jakości tylnia roleta. Ale nie ma co narzekać. Tandetne lusterka boczne.
~RatMan
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Wyłączniki świateł otwartych drzwi zimą lubią sie zacinać Padła wycieraczka szyby tylnej (przypadkowo odpalona przymarznięta - silnik pracuje a mechanizm nie) słabej jakości kable głośnikowe na drzwiach (pękają na przejściu ze słupka w drzwi)
~stefanraabke
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
wymienić musiałem po sprowadzeniu jedną końcówkę stabilizatora bo troszkę pukała, oraz padł przekaźnik tylnej wycieraczki ( nie wracała na swoje miejsce) naprawiałem także spalona żaróweczkę i przycisku od klimy
~msd2@op.pl
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
końcówki stabilizatrorów przerdzewiały śróby i pourywały pozatym to oczywiście oświetlenie pokręteł przepalające się żaróweczki tak to ok. wymieniłem łożyska i gumy na lewej kolumnie bo podczas skręcania skrzypiało
~Kretul
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Za krotko mam moją Astre, jeszcze sie nic nie zepsulo. Czasem zarowka w jednym swietle mijania nie lapie styku i trzeba ja popukac palcem, ale tak juz bylo jak kupilem. Wszystko wyglada na solidne wiec mysle ze zle nie bedzie :)
~Dziadek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Mam samochód z 92 r. mimo to nie miałem żadnych problemów z drobiazgami, zacinający sie czasem włącznik oświetlenia wnętrza, czy zawieszki popielniczki nie przeszkadzają w codziennej eksploatacji samochodu :)
~Pietrek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
W ciągu roku zrobiłem 15.000 km. Miałem dwie drobne usterki: osłona przegubu (koszt 16 zł z własną wymianą) i żarówka oświetlenia pokręteł wentylacji (4 zł). To wszystko:-)
~Arek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Wkurza mnie skrzypienie fotela kierowcy i prawej szyby (ale auto przejechało 180 tys km). Poza tym skrzypi tylna roleta (mam kombi). A tak poza tym to wszystko OK.
~dyrty
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
tylną tuleje wachacza wymieniłem 3razy bo jeżdze po drogach polnych ok. 85km/h staram się nie dotykać dziur tylko przelatywać nad nimi.
Opel Astra F Kombi