Lista ocen Opel Astra F (102)

~Krzysztof
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Daje 4.5! Samochód idealny dla świeżo upieczonych kierowców, jak się tym nauczysz jeździć to już nic ci nie będzie stanowić problemów
~twin84
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Samochód fajny i niezawodny! Biorąc pod uwagę że to 14-letni samochód bez bajerów, wymagać dużo nie można. Prosta konstrukcja i przyjazny dla kierowcy kokpit, wygodne fotele i miłe zawieszenie, sprawia, że można zapomnieć o wszystkich małych niedogodnościach. Brakuje tylko wspomagania i klimy i elektryki.. ale kiedyś takimi się jeździło i teraz ja jeżdżę sam :) i mi dobrze!
4,1
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Wyżej opisany samochód można polecić osobie która lubi podróżować i w dalekie trasy, np. dalekie dojazdy do pracy. Butla 60LPG pozwala zrobić w trasie ponad 500km plus pełen bak paliwa to w sumie można zrobić około 1200km bez zatrzymywania się, wtedy jedynym problemem jest wytrzymałość kierowcy.Znajomi żartobliwe mówią ze jest to samochód kawalerski.Bo jest to 3 drzwiowy hatchback, do rodzinnych nie należy.W planach mam zamiar kupić większy...
3,5
~Krokiew
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Tani samochód w utrzymaniu jeżeli ktoś dba o auto. Jedyny problem z jakim można się spotkać to charakterystyczna dla tych aut to jest słabe zabezpieczenie przed korozją.
4,1
~bronsky@wp.pl
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Dla mnie całokształt samochodu jakim jest Asterka F \'94 rok wypada bardzo dobrze. Mało awaryjne silniki, mało awaryjne skrzynie biegów, dobra ergonomia, dosyć duże bezpieczeństwo bierne, niskie koszta utrzymania, ogólna dostępność części oraz zamienników sprawiają, że uważam ten samochód jako na prawde dobry i godny polecenia. Moja ocena 4
~Robdegaw@op.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Generalnie polecam-fajne auto nawet może pełnić rolę rodzinnego za niewielkie pieniądze. Naprawy są kosztowne w ASO ale każdy dobry mechanik też sobie poradzi. Zamienniki są tanie i łatwo dostępne.
~Andrzej B
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Od momentu zakupynowego auta, jestem zachwycony jakością i kulturą pracy silnika. Czas i przebieg tego nie zmieniły. Silnik bezawaryjnie ( z wyjątkeim wymiany obu uszczelniaczy wału korbowego) przejechał 147 000 km. Jeżdżę konsekwentnie na Oleju MOBIL 1 i samochód przchodzi coroczne pełne przeglądy. W sumie - silnik, to maleńkie cacuszko. (Silnik)
3,4
~antyopel
Kombi 1.4 Si 82KM 60kW
Z jednej strony autko zaskakuje pojemnością wnętrza, ekonomicznym, cichym i dynamicznym silnikiem, a z drugiej denerwuje z powodu usterek, o których napisałem powyżej. szelie stuki, grzechoty i inne tego typy dźwięki trudne do zlokalizowania skutecznie zniechęcają. Do tego dochodzi awaria sprzegła i uszczelki, miałem poprzednio Caro z ´96 roku GLI i jeśli idzie o mechanike to usterki pojawiły sie dopiero po 200 tys. przebiegu - była to...
~Mariusz (41 lat)
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Witam, po 12 latach eksploatacji Astry F wersja 1.4 Si 82 KM postanowiłem podzielić się swoimi - mam nadzieję - obiektywnymi spostrzeżeniami. Auto zostało kupione w salonie Opla w Gliwicach, użytkowałem je od 2001 roku(byłem II właścicielem), z tą też chwilą założyłem w aucie instalację LPG. Pojazd użytkowałem codziennie (za wyjątkiem niedziel)na trasie (dojazd do pracy Bielsko-Biała - Katowice) efekt przebieg 371 tyś. km. Przez cały okres...
~Gc
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Samochód od nowości bardzo intensywnie eksploatowany(często ponad graniece)w dzialalności gospodarczej, a później jako 2 w rodzinie i nigdy nie sprawił zawodu. O dziwo nawet slynne w oplach problemy z blacharka, pomimo 2 stluczek nie wystąpily. Nawet po tylu latach zachwyca sprawnością w porównaniu do nowszych samochodów.