Lista ocen Opel Astra G Coupe (35) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rodrick
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Jak to na Coupe trochę szumi z uszczelek, ale nie jest jakoś tragicznie na tego typu auto. Wyciszenie to chyba jedyna rzecz na której się zawiodłem, jadąc autostradą ciężko się rozmawia. Lecz jeśli mamy sprawny wydech oraz uszczelki powinno być znośnie. Natomiast na postoju silnik jest ledwo słyszalny, czasem nawet nie słychać ze jest odpalony.
~super zadowolony
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
W porownaniu do astry f to jest tu grobowa cisza... ale w porownaniu do audi a4 b6 to jest głośno. Myśle nad wyciszeniem boczków z przodu i z tyłu- powinno mocno pomoc!. Ale nie chce tez mowic, ze jest źle w tym aspekcie. Przy 200km/h mozna swobodnie rozmawiac, badz sluchac muzyki. Przy 250km/h trzeba sie skupic na jezdzie bo tempomat juz nie ogarnia ;).
~Mundzio
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Jak się siedzi na wyłączonym silniku i gada z kumplem można usłyszeć dźwięk jakby blachy jakbyśmy byli zamknięci w konserwie. Co do jazdy jest super. Jedynie przy prędkościach grubo ponad 200 (oczywiście na torze hehehehe żarcik) to już jest głośnoooo.
~Grzesiek
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Ja nie jestem pod tym względem wymagający. Wiadomo merc klasy s to nie jest ale jak dla mnie jest ok w kabinie można rozmawiać a przy dużych prędkościach radio nie musi ryczeć na fula :)
~Jacoby
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Auto bardzo wyciszone. Nie raz jakbym nie spojrzał na obrotomierz, to nie wiedziałbym, ze silnik jest włączony. Bardzo cicha praca. Z drugiej strony to minus, bo ja lubie jak silnik do mnie \"mówi\". :)
~Krzysztof
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Cicha praca silnika, przy większej prędkości opory powietrza nie przeszkadzają, ale po kilkunastu latach ilość miejsc w których trzeszczą plastiki wnętrza potrafi zirytować.
~lkserwis
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
powiem tak, moglobyc lepiej, peugot 406coupe jest lepiej wyciszony, ale w astrze jest wzglednie to przeciez nie limuzyna, przy 100km/g w miare cicho przy 160 jest wyczuwalnie glośniej.
~pbl
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Najbardziej to słychać opony. W przyszłym sezonie kupie takie, które przede wszystkim będą ciche. Silnik jest w miarę dobrze wyciszony, ale bez rewelacji.
~slavko1@op.pl
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
No tu słowa krytyki - dla mnie jest przy głośna, szczególnie przy wyższych prędkościach, ale to chyba przypadłość wszystkich coupetek - szyby bez ramek.
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Coupe
10,5
11,1
~rodrick
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Ja nie miałem katalizatora. Nie jest jakoś głośno ale mogłoby być lepiej. Do 100km/h jest dobrze potem robi się głośniej.
Opel Astra G Coupe