Lista ocen Opel Astra G Coupe (40) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daro_red
Coupe 2.2 DTI 125KM 92kW
wszystko idealnie, 5 bieg trzeba wrzucać szybko, inaczej są problemy przy mniejszej prędkości, ale ogólnie szybka, krótka dobra skrzynia
~Grzesiek
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Wszystko ok niby nic nie haczy jednakże gdy temperatura znacznie spada poniżej zera skrzynia zaczyna chodzić ciężko i topornie.
~dedosik/jakoba
Coupe 2.2 16V 147KM 108kW
Wszystko ok, choć czasami odrobinie topornie. Mały problem z włączaniem jedynki (najlepiej wchodzi z dwójki, do poprawienia).
~lkserwis
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
mam porównanie do forda cougara, i peugeota 406 coupe, zdecydowanie lepiej od wyzej wymienionych, krótki skok lewarka, nic nie haczy
~pbl
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Nie ma żadnych problemów ze skrzynią. Przy dużych obrotach i szybkim przełączaniu biegów nie ma problemu z synchronizacją.
~slavko1@op.pl
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Nie mam poważnych zastrzeżeń, ale u mnie czasami są problemy z wbiciem jedynki szczególnie jak się powoli toczy.
~Gieniek
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Skrzynia w moim egzemplarzu jest spoko ale powoli daje znać o sobie zgrzytający 2 bieg raz na jakiś czas
~Janoosik
Coupe 1.8 16V 116KM 85kW
Jak samochód się toczy, nie wchodzi 1 bieg. I wsteczny zgrzyta przy wrzucaniu jak się toczy.
~kriss2912
Coupe 1.8 16V 125KM 92kW
Biegi wchodzą gładko i precyzyjnie nic nie było jeszcze naprawiane a biegi wchodzą płynnie jak w nowym.
~Mundzio
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Jest dobrze, krótka twarda skrzynia. Czasami tylko wrażenie jakby trójka nie chciała wchodzić.
Opel Astra G Coupe