Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JACEK NA GADU 795894
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
WLASCIWIE TO NIC WIELKIEGO MI SIE NIE PRZYTRAFILO OPROCZ AWARII ALTERNATORA MOJA WINA. NIE MIALEM OSLONY POD SILNIKIEM WIEC WODA SIE DOSTALA I SIE NAROBILO.DRUGA RZECZ TO PRZEGUB WYMIENILEM BO STUKAL PRZY SKRECANIU.ALE PO ZA TYM AUTO NIGDY NIE ZAWIODLO ODPALALO W MINUS 20
~Pawel
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Auto posiadam od 3lat i jedyna naprawa jakiej dokonalem byla naprawa alternatora. Poza tym niewiele moge napisac bo poprostu nie naprawiam tego auta. Aha bede musial chyba wymienic jeden z wezy/rurek klimatyzacyjnych bo mi wyciekl caly gaz.
~Świcci
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Podświetlenie zapalniczki rządzi się czasem swoimi prawami,przy jeździe na nierównościach lekko skrzypią plastiki, cóż twarde zawieszenie vs. polskie drogi. No i te przepalające się żarówki świateł mijania, auto od roku a już 4 razy wymieniałem.
~andrzej
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
2x drążki stabilizatora w sumie 140zł , i jakieś 2 inne koszt podobny , przepływomierz 300zł, wymiana osłony mieszka 30zł,łożysko 350zł jak na razie tyle.powoli kończy się końcówka wydechu. zrobiłem nim 60 tyś. km.
~Paweł
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
4 gwiazdki za powracającą awarię regulatora napięcia na alternatorze (3 razy robiony w ciągu 7 lat) i czujnika położenia wału (2 razy robiony i już są objawy wskazujące na koleją wymianę)
~koniuszy
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
u mnie były problemy głównie z wyciekami oleju, spowodowane wiekiem auta i nie dopilnowaniem przez poprzedniego właściciela po za tym wymieniam tylko olej, płyny i filtry
~Bniu
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Wymieniłem tylko pasek oleje filtry do tego musiałem naprawić rozrusznik gdyż kręcił na jedną szczotkę. Poza tym nic więcej.
~rrrrrrrrrr
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
3 awarie w ciągu 2 lat(stacyjka,szczotki w rozruszniku,diody w alternatorze) w odczuciu ogólnym auto bardzo mało awaryjne.
~Prezes
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Ja nie mam żadnego problemu ... Wiadomo autko ma prawie 200 tyś km i w sumie nie było niczego nadzwyczajnego
Dziennik kosztów dla Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
5,2
~Konrad
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Dobra, choc musiałem powymieniac pare rzeczy. Ale tylko dlatego ze poprzedni własciciel nie dbał.
Opel Astra G Hatchback