Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW 2000-2004 (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~www.katelka.pl
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
OK. Z przodu wysarczająco. Z tyłu też. Jedyny minus w hatchbacku 3dr to wysiadanie. Grube drzwi wraz z przesuniętymi do przodu fotelami skutkują tym, że na parkingu trzeba się przeciskać przez wąską szparę między drzwiami a karoserią. Nie polecam dla niewysportowanych lub ludzi starszych wiekiem.
~Pawel
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Przy ocenie bralem pod uwage wymiary auta - to tylko kompakt. Oferuje jednak bardzo duzo przestrzeni dla podrozujacych na przednich fotelach. Zapewnia wygodna pozycje i sporo miejsca na nogi. Z tylu jak to w kompaktach - choc i tutaj Astra wypada duzo lepiej niz np auta francuskie.
~andrzej
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
z przodu miejsca bez zarzutu z tyłu dla 2 osób też miejsca nie brakuje,bagażnik mógłby być troche większy,fotele beznadziejne , ten kto je zaprojektował powinien w nich siedzieć dożywotnio.
~Świcci
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Mam 190 cm wzrostu i za kierownicą miejsca jest dosyć, natomiast na tylnej kanapie robi się już ciasno. Powiem tak : 5 ludzi mieści się spokojnie pod warunkiem że te 3 os z tyłu mają max.175 cm wzrostu :)
~koniuszy
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Nie jestem zbyt wysoki więc nie mam problemów, siedzi sie wygodnie po dłuższych trasach nie jestem zmęczony, przestrzeń dla pasażerów z tyłu nie jest zła
~KLP
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Dużo z przodu i dużo z tyłu nikt nie narzeka podróżuję się wygodnie. Po przejechaniu odcinka 500km w 6 godzin mogę smialo stwierdzić że jest wygodny
~damian_szmid
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
jest spoko.. jak na kompaktowy samochód da się spokojnie w 4 os pojechać na wakacje . w 5 już trochę gorzej. Choć daliśmy radę;)
~Prezes
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Autko śmiało mieści 4 osoby bez problemu, jeżeli chodzi o 5-tą osobe to już niejest zbyt ciekawie ale to nie Vectra :P
~JACEK NA GADU 795894
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
MIEJSCA DUZO I BAGAZNIK TEZ OK BARDZO PRZESTRONNY I UNIWERSALNY SAMOCHOD PRZEWIOZLEM NIM DOSLOWNIE WSZYSTKO CO SIE DA
~Wojtek
Hatchback 1.7 DTI 75KM 55kW
Jak na auto tej klasy nie ma czego się przyczepić. Więcej miejsca niż w astrze h która też posiadam.
Opel Astra G Hatchback