Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Tu Astra G na tle innych samochodów kompaktowych z tego okresu wypada naprawdę dobrze. Duży rozstaw osi pozwala wygodnie podróżować osobom na przednich fotelach przy czym pasażerowie na tyle także poczują się w miarę swobodnie oczywiście bez przesady w końcu nie jest to limuzyna. Pod tym względem Golf IV, Focus I i BMW 3 E46 wypadają sporo gorzej wiem, bo wielokrotnie miałem okazję jeździć każdym z wymienionych aut czy to jako kierowca czy...
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Jestem dosyć wysoki (ponad 190 cm) ale mam dla siebie miejsce, jak na takie auto to dosyć duży rozstaw osi pozwala aby wszyscy pasażerowie niezależnie czy siedzą z przodu czy z tyłu mieli dosyć wygodnie. Oczywiście podróż z kompletem pasażerów już nie jest taki fajny.
~Aleksandero
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
mógł by być trochę wiekszy ma 190cm wzrostu i fotel kierowcy do końca mam odsunięty i tak nie mam wyprostowanych nóg całkiem , i mogła by być regulowana kierownica , niestety trafiłem na exeplasz bez regulacji.
~TOMASOS WAWA
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
jestem dość dużym facetem i jak ustawię fotel tak że by było mi wygodnie to osoba siedząca za kierowcą ma prawo nażekać.fotel kierowcy jest regulowany więc nie ma raczej problemu z dopasowaniem go (wydaje mi się ) dla każdego
~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Tutaj było moje drugie największe zaskoczenie po komforcie to była ilość miejsca przy 4 pasażerach. Nawet w 4 dorosłe osoby każdy może się swobodnie poruszać i przejechać wygodnie dłuższą trasę.
~radzik
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Pozycja za kierownicą jest w porządku- regulacja fotela w kilku płaszczyznach + regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach. Pasażer z przodu ma dużo miejsca. Z tyłu tez jest w miarę ok.
~Zdzichu98
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Nie mam mozliwosci ustawiania kierownicy - bez tego troche malo miejsca na nogi (kierownica jest za nisko dla mnie), ale poza tym nie narzekam.
~MIKE
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
W MOJEJ WERSJI BRAK REGULACJI POŁOŻENIA KIEROWNICY , WYSOKOŚCI I NACHYLENIA SIEDZISKA - ALE DA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ, MIEJCA W MIARĘ SPORO, DUŻY BAGAŻNIK
~kuba_wesołowski
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Według mnie jak na tak małe auto wystarczająco miejsca dla pasażerów jak i dla kierowcy
~Asterixzor
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Jestem całkiem sporym facetem i mieszczę się z luzem. Na 5 osób auto to nie jest, ale na 3 ze spokojem.
Opel Astra G Hatchback