Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Szczerze mówiąc w tej kwestii, po zakupie samochodu byłem mile zaskoczony. Astra G ma proste zawieszenie, niedrogie w naprawach a mimo to prowadzi się bardzo pewnie tak po prostej jak i po łukach. Może nie jest to auto sportowe ale w codziennej jeździe każdy kierowca to doceni. Auto sprawdzi się na polskich drogach.
~MIKE
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
jak na fabryczne zawieszenie nie ma sie czego przyczepić, choc wolałbym nieco twardsze (a ponoć ople uchodzą za twadre), A CO GODNE PODKREŚLENIA - NIESPOTYKANA WRĘCZ TRWAŁOŚĆ ELEMENTÓW ZAWIESZENIA - NIC JESZCZE NIE WYMIENIAŁEM (OPRÓCZ KLOCKÓW) -71 TYS KM, JAZDA 75% MIASTO (WIADOMO DZIURY) I 25%
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Jak na takie auto bardzo dobrze trzyma się drogi można w lżejsze łuki wchodzić bez hamowania a i tak samochód tylko lekko się przechyla w porównaniu z moim poprzednim samochodem - Ameryka. Czasem trochę czuć, ze jesteśmy w Polsce:) ale to chyba nie tylko przypadłość astry.
~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Samochód prowadzi się zadziwiająco dobrze, na krętych drogach można gonić samochody, które posiadają jakąkolwiek moc. Przez 3 lata wymienione zostały łączniki stabilizatorów i amortyzatory ze sprężynami z tyłu (podobno bolączka tych samochodów).
~Asterixzor
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Na nasze drogi wręcz doskonały. Proste zawieszenie, idealnie wyważone między sportowym twardym trzymaniem, a delikatną bujanką. Przez ponad 60 000 km, jak jeżdżę Astrolotem, zero problemów, nic nie tłucze, nie stuka - pełna kultura.
~radzik
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Dobrze trzyma się drogi. Zawieszenie poprawnie wybiera większość nierówności jezdni.Bardzo dobre hamulce o czym sie juz niejednokrotnie przekonałem
~Zdzichu98
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Ujdzie w tlumie, chociaz nie znam auta, ktore przy w zasadzie tak nie wielkich wymiarach tak by scinalo zakrety.
~E.Kedzierski@obrme.man.zgora.pl
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
twarde zawieszenie jak na nasze drogi ale za to bardzo stabilny dobrze i pewnie trzyma sie drogi nawet przy wiekszej predkosci
~TOMASOS WAWA
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
wydawało by się że o opel to będzie ok ale ogólnie częste wybijanie się końcówek itp. nic specjalnego
~dawid1
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Mm... o to chodzi:) PIeknie sie jedzie na aluskach 15" i opnkach 195! Prowadzenie perfekcyjne wręcz!
Opel Astra G Hatchback