Lista ocen Opel Astra G Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW 1998-2000 (32) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Tutaj moja Astra wypada gorzej bardziej w kwestii wentylacji, nawiew jest trochę słaby. Ogrzewanie działa całkiem przyzwoicie o ile damy silnikowi parę minut na osiągnięcie optymalnej temperatury. Po 1,5 roku od zakupu wymieniłem termostat bo rozgrzewał się wolno, po wymianie problem zniknął.
~radzik
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Ogrzewanie trzeba przyznac bardzo dobre. W zimę juz po kilku minutach z nawiewów czuć ciepło, po czasie bucha gorącem. W lato przy sprawnej klimatyzacji chłodzi az miło. W miarę dobre odparowanie szyb ( choć w oplach to raczej słaby punkt)
~Zdzichu98
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Bez klimy ciezka sprawa. Zima grzeje po paru km, ale zasadnicza wada to brak mocy. Trzeba czesto wymieniac filtry, bo inaczej dopiero max bieg pozwala zauwazyc, ze w ogole dmuchawa jest wlaczona. Ogolnie auto sie broni, choc bez fajerwerkow.
~Robert
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Posiadam egzemplarz bez klimatyzacji ale zwykłe chłodzenie i ogrzewanie w zupełności wystarcza zimą trochę gorzej trzeba zrobić \"parę\" kilometrów żeby się nagrzało ale ogólnie nie jest źle.
~Kuc
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Nagrzewa się szybko, tak samo szybko odparowuje. W lecie da się jechać tylko z otwartymi oknami, a w zimie ciepło robi się po połowie piosenki w radiu (lub reklamy)
~Asterixzor
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Tak długo jak jest czysty filtr, tak długo jest wszystko ok - nawet nie trzeba klimy włączać - szyby nie mi nie zaparowały nigdy podczas jazdy.
~TOMASOS WAWA
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
jedyny plus to to że w miarę szybko się nagżewa i doś mocno nie wspominając o naprawdę uciążliwym parowaniu szyb-pod tym względem to tragedia
~Macko K
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
niech szlag trafi zimęi jesień zawsze paruje tył i czasem ciężko sobie poradzić z przodem.Grzeje jak pieron na kratkach można smażyć kiełbaski
~E.Kedzierski@obrme.man.zgora.pl
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
posiadam klimatyzacje dziala b.skutecznie ogrzewanie trche dlugo sie rozgrzewa, atutem jest wentylacja tylnej czesci pojazdu
~Aleksandero
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
tu mnie zaskoczyło czybko się nagrzewa po chwili wiec nie ma problemu jak są zaparowane szyby itp.
Opel Astra G Hatchback