Ocena kierowcy - Opel Astra H GTC

Fasola, 8 lat temu
Silnik 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Rok produkcji 2010
Opel Astra H GTC 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2011 - Oceń swoje auto
Bardzo przyjemnie się prowadzi, wygodny nawet dla wysokich kierowców. Mam 197cm wzrostu, i jestem bardzo zadowolony.
Sinik pracuje równo. Choć spalanie jk na tak mały samochód jest ciut za wysokie.
Biegi w skrzyni wchodzą bez jakichkolwiek problemów. SUPER
Samochód jest twardo zawieszony, bardzo dobrze trzyma się drogi. Porównując do Civic Ufo, Oplem jeździ się bardziej komfortowo. I cenowo jest tańsze.
Widoczność jest dobra, ale kupując auto "sportowe" musimy się liczyć z mniejszą tylną szybą, aby samochód wyglądał bardziej sportowo. Czujniki parkowania, problem z tylną szybą odpada.
Wszystko jest na swoim miejscu, jedynie brakuje podłokietnika.
W moim samochodzie jest klimatyzacja automatyczna co jest bardzo komfortowe. Nawiewy działają z bardzo dużą siłą. Zaparowana szyba dla astry GTC to nie problem.
Jestem wysokim mężczyzną ale za kierownicą czuje się bardzo komfortowo. Według mnie cztery osoby spokojnie zajmą w Astrze GTC wygodne miejsca.
Na autostradzie troszeczkę za głośno w kabinie przy prędkości 140km/h.
Spalanie w mieście nie należy do super wyników. Przy ciężkiej nodze spalanie oscyluje między 9.5-10.5l/100km. Na trasie spokojnie poniżej 7l.
Samochód 5 letni, z niewielkim przebiegiem, bezwypadkowy zapłacimy do 30 tys. zł. Dla mnie SUPER.
Jak na razie bez jakichkolwiek problemów. Servis (olej, filtry.) 5+
Bez usterki.!