Ocena kierowcy - Opel Astra H GTC

rafał bandyk, 12 lat temu
Silnik 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Rok produkcji 2006
Opel Astra H GTC 1.8 ECOTEC 140KM 103kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : mimo małej masy nie rzuca nim przy ostrym hamowaniu z duzej predkosci
swietna kultura ale przy wyzszych predkosciach hałas przeszkadza (170kmh), jak na te moc elastycznosc bez zarzutu
skrzynia katastrofa: jak na tak usportowiane auto to moja skrzynia poprostu ciezko chodzi a kontrola wykazała ze wszystko w porzadku... w dodatku przy wkładaniu wstecznego gałka zahacza o plastikowa prowadnice ...dlatego tylko 3
prowadzenie swietne samochod trzyma sie drogi jak przyklejony szczegolnie na dobrych oponach letnich (dunplop sp sport maxx) na zimowkach gorzej ale to juz wina opon. esp włacza sie nie za wczesnie i nie zapozno. swietna sprawa.
widocznosc ..do parkowanie przydałyby sie czujniki z tyłu ktorych nie mam. ale mozna sie przyzwyczaic i wyczuc tył, z przodu szerokie słupki przeszkadzaja troche na łukach... ale ogolnie jest dobrze :)
kieszenie w drzwiach za waskie i brak uchwytow na napoje.. ale tylko tyle reszta ideał i kierownica wielofunkcyjna - rewelacja:)
miałem problem z klima dokładnie z uszczelka i mi czynnik wyciekł ale koszt naprawy byl nie wielki. nagrzewa szybko i bez problemu nawet w zimie. jak sie ma na wiatrak na jedynce to z tyłu szyby zachodza para..
z przodu wiadomo :)a z tyłu wiecej niz w kombi. sprawdzałem bo brat ma kombi:) czyli super:)tylko to siadanie do tyłu ale to nie moj problem bo ja tam nie jezdze...
tylko przy wyzszych predkosciach silnik moze dokuczac.
nawet ceny w serwisie gdzie serwisuje astre sa umiarkowane.ceny czesci zarowek smieszne. rozrzad oryginalny z gwarancja na dwa lata 850 zł mysle ze to nie duzo.co do wymian to tylko olej wymieniam i klocki wiec nie ma co naprawiac:) a co do spalania to wszystko zalezy od stylu jazdy.
moja wersja była droga i dosc dobrze wyposarzona. ale wole wiecej zapłacic i miec pewnosc co do auta:)
raz sie mi spaliła zarowka postojowa.cena 80 groszy:)
nic tu nie napisze bo zadnych powaznych usterek nie było:)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 ECOTEC 140KM 103kW [l/100km]

8,8