Oceny Opel Astra H GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW 2005-2011

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Astra H GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW 2005-2011

~Bartłomiej
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Od początku zakupu aż do teraz nie mam czego żałować. Bardzo dobrze mi się jeździ astra. Jest dynamiczna, zwinna, łatwo nią zaparkować. Wersja 16v. Nie jest awaryjna. Wszystko w niej robię na bieżąco przez co raczej nie powinna mnie zaskoczyć i doprowadzi mnie z punktu A do B.
4,1
~Kierowca
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Witam astre posiadam od dwoch lat po zakupie bylem bardzo zadowolony ale pozniej zaczely sie wydatki a to chlodnica poszla sie... pozniej skrzynia biegow, linki do zmiany biegow , lozysko( glupie lozysko do tej astry 800zl), zawieszenie po jakims czasie stuka puka uj wie co jeszcze teraz cos z silnikiem jest nie halo albo z wtryskami takze awaria za awaria nie polecam!
~Warszawa
~Raftt PL-BE
3,8
~gtc
4,1
~skyblueone
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Auto posiadam od 3 miesięcy w których już się nazbierało 9tys. km głównie w trasie po PL, więc mogę się wypowiedzieć. Astra GTC 8v Z19DT 120KM skrzynia 6 biegowa. Codziennie robię do pracy 30km w jedną stronę, trasa Katowicka w okolicach Wawy, 2 pasy co jakiś czas światła i tiry, średnia prędkość 60km/h, spalanie sięga 4.8l całkiem nieźle. Silnik woli dłuższe trasy jak to diesel, rozgrzewa się do optymalnego spalania po ok 10km przy... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,8
~Stachox