Lista ocen Opel Astra H Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW 2006-2013 (42)

~PaulHopp
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Jeśli ktoś myśli jeszcze o kupnie tego auta, to lepiej zastanowić się dwa razy. Auto nie należy do tanich w eksploatacji, jest wyjątkowo awaryjne i paliwożerne, a przyspieszenie i moc silnika w żaden sposób tego nie rekompensują. Niskie spalanie i tanie naprawy to mit stworzony chyba przez samego producenta i sprzedawców. Jedyny atut tego auta to naprawdę spora pojemność bagażnika jak na gabaryty i układ jezdny, dzięki któremu pokonywanie...
3,4
~Civic
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Typowe pseudoniemieckie wozidło bez polotu, niczym się nie wyróżniające tanie auto w popularnym segmencie.
3,1
~Kuba
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Auto użytkowałem 2 lata. Była to wersja Enjoy, po liftingu, kupiona w salonie na firmę, ja byłem drugim właścicielem i przejechałem autem 20 tys km. Generalnie auto dość proste konstrukcyjnie, dużo miejsca w środku (jak na gabaryty zewnętrzne). bardzo dobre prowadzenie, wystarczające osiągi i dość niskie koszta eksploatacji.
3,7
~robert_gze
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Samochód kupiony w 2013 jako używany od dealera (po leasingu). Miał przejechane 23 tys. km. Jest to mój pierwszy samochód i w sumie jestem zadowolony. Nie jest to nic specjalnego, ot zwyczajny dupowóz, ale za takie pieniądze (40 tys zł w 2013), trudno się do czegoś przyczepić. Z perspektywy czasu uważam, że był warty swojej ceny.
~Przemek
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Opel Astra H 1.6 16V 115KM 2008r. Instalacja Gazowa firmy STAG ze sterownikiem STAG-4 Q-Box, wtryski HANA H2000. Opony wielosezonowe 205/55 R16. Spalanie w mojej Astrze uważam za rewelacyjne. Co ciekawe, przy mojej instalacji gazowej nie zmienia się znacząco spalanie w porównaniu do zużycia benzyny - zużycie na LPG w stosunku do PB wzrasta może o 0,2-0,3litra. Jeżdząc dosyć ekonomicznie na trasie, przy prędkości 90km/h potrafi zejść do 6... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~b3rs_pl
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Przez 3 lata użytkowania nie było absolutnie żadnych awarii. Samochód prowadził się pewnie i gwarantował w miarę dobre osiągi. Był to mój pierwszy samochód, ale w rodzinie mieliśmy każdą generację astry i ta, moim zdaniem, jest najlepsza (nie licząc najnowszej). Samochód kupiłem z przebiegiem 47 tysięcy, sprzedałem jak miał prawie 90 tysięcy. Uważam, że jest to znakomity samochód dla młodych kierowców i zdecydowanie nie żałuję zakupu.
~rutecki4
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Swietne auto dla malej rodzinki lub pary. Idealne na dlugie trasy, ekonomiczny silnik i wygodne wnetrze czynia z opla milego kompana podrozy.
3,7
~Gary
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Opel to koń roboczy. Może nie jest ładny, może czasami brzydko pachnie, nie biega szybko, ma krzywe zęby. Jednak gdy inne rumaki naszpikowane elektroniką już stoją w stajni, nasz dzielny Opel przedziera się do przodu. Nigdy żaden a miałem ich sporo nie pozostawił mnie na drodze w bezruchu. Więc mimo licznych wad i tak zawsze będę go szanował.
~MarkusKG
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Ten samochód kupiłem rok temu (miał 4 lata i 81tys km). Przejechałem nim 20tys km, w między czasie zagazowałem. Silnik dynamiczny, choć dużo pali na benzynie. Na gazie koszty spadły o połowę. Mimo iż głośny w środku, to jeździ się dobrze i komfortowo jak na klasę C. Długo szukałem auta dla siebie i zdecydowałem się na tą starszą generację ponieważ widzę, że nie powinien mnie zaskoczyć poważnymi usterkami. Wygląda jeszcze względnie nowocześnie....
~aida 36
Hatchback 5d 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
generalnie wszystko ok, są pewne drobiazgi a może to ja jestem czepialska....zobaczymy co na stukot w okolicy sprzęgła powiedzą na 1 przeglądzie.....
Opel Astra H Hatchback 5d