Lista ocen Opel Astra H Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2004-2009 (37) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Protosi
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Zawieszenie w Astrze H jest raczej sztywno zestrojone. Auto pewnie trzyma się drogi w zakrętach a także przy większych prędkościach. Ogólnie nie męczy w trasie. Nie za twardo, nie za miękko w sam raz. Natomiast głośno pracuje i w kabinie na nierównościach wyraźnie słychać co, gdzie i którym kołem. Problem ze zbieżnością. Auto ściąga mimo nowych opon i 100 regulacji w przeróżnych zakładach począwszy od ASO a skończywszy na Wieśku w podwórku.
~TomekRak
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Tutaj widać skok jakości w stosunku do poprzedniego modelu, Astra H po prostu jedzie tam gdzie chcesz, układ działa precyzyjnie i sprawia wrażenie utrzymywania kontroli nad samochodem, nie jest taki pływający jak w Astrze G. Oczywiście jak każdy samochód w tej klasie nie umywa się do Forda Focusa.
~Adam K
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Przeciętnie. Najbardziej nie podoba mi się bicie zawieszenia z tyłu na większych nierównościach . W zakrętach trzyma się dobrze, nie wychyla się. Komfort w porównaniu do Froda czy nawet Meganli III ! jest wyższy ale jeśli chodzi precyzję i trzymanie toru jazdy dużo brakuje.
~BaCkBeYCS
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Przez 3 lata i ponad 300000km wymieniłem łożyska Macphersonów (koszt oryginalnych 210zł), łożysko koła przód kraft (250zł), końcówki drążków kierowniczych i drążki stabilizatora. Po za tym wszystko ok. Auto prowadziło się pewnie.
~luk@s
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Pomimo lekko twardej charakterystyki zawieszenia (jak to teraz w nowych autach jest) oferuje wystarczajacy komfort na nasze drogi, ciche nie ma sie czego czepiac, mam kola 16\"+ opony 205/55/16 i ladnie pokonuja dziury
~~fafik
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Jestem pozytywnie zaskoczony. Mam wersje kombi i myślałem, ze trzebabedzie uważać na ostrych zakrętach a tu wręcz przeciwnie. Autko trzyma się pewnie nawet przy stosunkowo dużych szybkościach.
~michas0312
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Auto wybiera bardzo dobrze nierownosci. Wrazenie jazdy autem wyzszej klasy. Bardzo stabilne przy wyzszych predkosciach. Szybko pokonywane zakrety nie robia na nim najmmniejszaego wrazenia.
~Niuniu
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Lepiej moim zdaniem Astra Kombi zachowuje się na drodze "dociążona" Choć jeżdząc samemu świetnie trzyma się drogi. Nie zaskakuje kierwocy wykonując jakiekolwiek manewry. Zobaczymy co będzie zimą :)
~jacknn
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Fajnie auto się prowadzi, jest sztywne i zwarte w zakrętach, jednak ma tendencję do podsterowności. Trzeba uważać w ostrych zakrętach aby nie przesadzić bo można pojechać prosto.
~Paweł31
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Sztywno jak to w kombi. Na rownej drodze jak po sznurku , na kiepskiej trzeba zwolnic bo czuc dziury. Da sie to przezyc.
Opel Astra H Kombi