Lista ocen Opel Astra H Sedan (17) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sebur
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Cena katalogowa mojego autka (wersja enjoy,pakiet enjoy plus,felgi strukturalne,metalik, radio mp3) to 73500-absolutnie nie warte takich pieniedzy-za taka kase mozna kupic auto lepiej wyposazone i jeszcze z mocnym dieslem pod maska (ford focus 1,6tdci, wersja trend z pakietem promocyjnym goldx). Ja swoj kupilem za 58000 (promocja cenowa opla+wyprzedaż rocznika+dodatkowa obnizka ceny bo samochod ekspozycyjny z salonu+negocjacje cenowe)- w cenie...
~Ouragan
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Sprzedam OPLA. Nie nie sprzedam, bo mam sumienie... Nie jest wart jakichkolwiek pieniędzy pomimo że silnik i skrzynia działają a karoseria jest cała! Detale powodują że ten wynalazek nie jeździ i naprawdę nie jesteście pewni czy odpali, dojedzie etc. Podstawowa wersja z klimą na guzik! ODRADZAM
~aallen
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Za tą cene można kupić lepiej wyposażone auto lecz jak na takie mozliwosci i wyposazenie (Enjoy Plus) jest to oferta rozsadna. Owszem mozna kupic uzywane Audi 4,5 razy lepsze ale mowimy o samochodach niuzywanych
~BOSTR
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Dobrze wykonane i spasowane materiały, za cenę 52 tys zł(wyprzedaż rocznika i w ogóle serii III) nie kupi się tak sporego, nowego auta wyposażonego w 6 poduszek i klimę.
~geo.info@neostrada.pl
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Gdyby trzeba było zapłacić pełną cenę wyjściową plus pakiet enjoy super plus to niewarte swej ceny. Sprytny zabieg z dużym upustem kruszy serce i auto znajduje nabywcę.
~geo.info@neostrada.pl
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Auto drogie, gdyby nie upusty na pakiet wyposażenia enjoy i enjoy plus z klimą elektroniczną nie byłoby warte swojej wyjściowej ceny, grubo przekraczającej 60000 zł.
~All B.
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Sądzę iż nowy drogi jest w zakupie (`65 000PL). Z drugiej ręki ten samochód wart jest jednak zakupu, ale jest ich niestety niewiele... Trzeba polować...
~BWP
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
za te pieniążki to nowej tak wypasionej furki chyba się nie znajdzie, ale jak ktoś woli używki to może hm....
~p.o.
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
polecam zakup Opla na wyprzedaży rocznika BARDZO DUŻE UPUSTY CENOWE I DODATKOWE UPOMINKI
~tomik0
Sedan 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
jak za 74,500 zł to ten samochód po krótkim użytkowaniu nie jest wart tych pieniędzy.
Opel Astra H Sedan