Lista ocen Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW 2009-2012 (13) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cristoff
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
1. Biegi wchodzące z wielkim zgrzytem, lub brak możliwości wrzucenia biegu zaraz po uruchomieniu (poległy na tej naprawie serwisy zarówno Oplowski jak i niezależny - wymiana wysprzęglika i oleju w skrzyni nic nie dały). Dopiero mechanik naprawiający auto w warsztacie przydomowym zauważył że na zimnym silniku schodzi w dół pedał sprzęgła. 2. Wydmuchana uszczelka pod głowicą, rozszczelnienie silnika, laweta i szlifowanie głowicy. 3....
~Miłosz
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
35000 wymiana klocków i tarcz p. stuki w zawieszeniu nie do zlokalizowania nawet na serwisie. klima do nabicia 45000 awaria esp i abs 58000 wymiana zbiornika plynu chłodniczego( naprawa serwisowa gwarancyjan) 62000 wymiana klocki tarcze tył klima do nabicia Długo nic.... 110 000km termostat i klimna:)))))) 124 000km Listwa cewka. padł esp serwis powiedzial ze wszystko jest ok ale i tak sie swieci i nie dziala.
~Zawiedziony
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Niestety Opel mnie zawiódł na całej linii. Kupiłem nowe auto by nie mieć problemów, jednak problemy dopiero się zaczęły. Po 1 sprężarka klimatyzacji, odgłos świadczący o uszkodzeniu, niestety GM odrzuca reklamację twierdząc, że ten typ sprężarki tak działa. Koszmar. Po 2 zaczynam wyczuwać drżenie kierownicy przy hamowaniu, kolejna częsta usterka tego modelu... a wiec pewnie tarcze. Wkrótce to zgłoszę w GM.
~07halski
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
padł akumulator - żył 4 lata (przebieg 33tys.) termostat - padł już trzeci w ciągu 4 lat (przebieg 33tys.)
~will
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
4tyś i padły przednie amortyzatory,wymiana uszczelek w drzwiach niechlujny montaż fabryczny
~Paweł Wiśniewski
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
elementy elektroniki to masakra, w żadnym aucie nie spotkałem się z czymś podobnym
~robwrz@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
urwało mi się ,już nawet nadkole , trzy razy wzywałem pomoc.
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Na razie brak, ale mam dopiero przejechane 3000 km.
~jagodek
Brak usterek.
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
8,8
9,5
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Auto ma pół roku!Bez problemów!!
Opel Astra J Hatchback 5d