Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer Facelifting (38) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI 136KM 100kW
Pod tym kontem jest super. Jak już wspominałem silnik jak na diesla jest supercichy. W połączeniu ze szczelnym układem wydechowym jest naprawdę super. Ja akurat nie należę do miłośników pierdzących wydechów. Lubię gdy w aucie jest cicho. Można wtedy włączyć ulubioną muzę i dźwięki spod maski lub wydechu w tym nie przeszkadzają. Silnik jest wyciszony dodatkowo od dołu i góry specjalnymi matami wygłuszającymi. Wszystko to daje bardzo dobry efekt.
~Tomek
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Wycieszenie bardzo dobre. Porównywalnie do Audi A4 B6 iw wiele osób to przyzna, chyba, że jest zatwardziałymi zwolennikami konkurencji. No cóż decybele swoją drogą i odczucia swoją, więc tu mamy subiektywne kryteria, więc trudno o obiektywną ocenę. To co wielu dziennikarzy gani w Astrze (średnia elastyczność na 6 biegu), tu właśnie pokazuje swój pazur - 155 km/h przy 3000 obr/min. Seat Leon ma te same wartości przy 100 km/h
~Sk
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Wyciszenie bardzo dobre. Silnik słychać dopiero przy dużych prędkościach. Głośniejszy jest nawiew :) Jedyny minus odkryty niedawno. Mata wyciszająca maskę silnika została pogryziona przez kunę. W serwisie się dowiedziałem, że co trzecie auto ma ten problem (widocznie zwierzakom smakuje gąbka tej maty). Auto od dołu nie jest zabudowane zbyt mocno, więc gryzonie mogą spokojnie gościć w samochodzie.
~Davidov97
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
Cichy jest do około 120 km/h . Później już mniej , ale to i tak dobrze wyciszone auto z nie dużym silnikiem . Dobór odpowiednich opon oraz jakość dróg też ma w tym swój udział, ale mógłby być cichszy niż jest .
~Maciej
Sports Tourer Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Mogło by być lepiej. Mam wersję podstawową, w której nie montowali wyciszenia maski, dodatkowej uszczelki progu, dodatkowych wygłuszeń w błotnikach. Może gdybym to miał to było by lepiej.
~Andrzej
Sports Tourer Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Dla mnie cicho w samochodzie jest do 150 km/h, później robi się głośno, ale tragedii tez nie ma. Jeździłem lepiej wyciszonymi autami, ale nie były to auta klasy Astry tylko 2 klasy wyżej ;)
~Radosław
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
To największa wada tego auta. Da się jechać, ale w porównaniu do poprzednika i konkurencji jest źle. Słychać zarówno koła jak i silnik. W zasadzie to jedyna wada, kótra mi przeszkadza.
~Coolvi
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Wyciszenie jest na po prostu dobrym poziomie, jakość audio dla radia CD 400 jest z kolei wystarczająca dla kogoś niebędącego audiofilem.
~Łukasz
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
No nie jest to Bentley ale porównywalnie do innych benzyniaków w klasie. Przyjemnie i cicho do 140 km/h. Porównywalnie z Megane, którym też czasami jeżdżę.
~Piotr P
Sports Tourer Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
wyciszenie wystarczające, choć mogą się znaleźć tacy którym będzie za głośno. Podczas podróży autostradą nie dochodzą uciążliwe dźwięki z zewnątrz.
Opel Astra J Sports Tourer Facelifting