Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer Facelifting (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI 136KM 100kW
Opel Astra J
Pod tym kontem jest super. Jak już wspominałem silnik jak na diesla jest supercichy. W połączeniu ze szczelnym układem wydechowym jest naprawdę super. Ja akurat nie należę do miłośników pierdzących wydechów. Lubię gdy w aucie jest cicho. Można wtedy włączyć ulubioną muzę i dźwięki spod maski lub wydechu w tym nie przeszkadzają. Silnik jest wyciszony dodatkowo od dołu i góry specjalnymi matami wygłuszającymi. Wszystko to daje bardzo dobry efekt.
~Sk
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Opel Astra J
Wyciszenie bardzo dobre. Silnik słychać dopiero przy dużych prędkościach. Głośniejszy jest nawiew :) Jedyny minus odkryty niedawno. Mata wyciszająca maskę silnika została pogryziona przez kunę. W serwisie się dowiedziałem, że co trzecie auto ma ten problem (widocznie zwierzakom smakuje gąbka tej maty). Auto od dołu nie jest zabudowane zbyt mocno, więc gryzonie mogą spokojnie gościć w samochodzie.
~Davidov97
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
Opel Astra J
Cichy jest do około 120 km/h . Później już mniej , ale to i tak dobrze wyciszone auto z nie dużym silnikiem . Dobór odpowiednich opon oraz jakość dróg też ma w tym swój udział, ale mógłby być cichszy niż jest .
~Andrzej
Sports Tourer Facelifting 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Opel Astra J
Dla mnie cicho w samochodzie jest do 150 km/h, później robi się głośno, ale tragedii tez nie ma. Jeździłem lepiej wyciszonymi autami, ale nie były to auta klasy Astry tylko 2 klasy wyżej ;)
1,0
~Radosław
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Opel Astra J
To największa wada tego auta. Da się jechać, ale w porównaniu do poprzednika i konkurencji jest źle. Słychać zarówno koła jak i silnik. W zasadzie to jedyna wada, kótra mi przeszkadza.
~Piotr P
Sports Tourer Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Opel Astra J
wyciszenie wystarczające, choć mogą się znaleźć tacy którym będzie za głośno. Podczas podróży autostradą nie dochodzą uciążliwe dźwięki z zewnątrz.
~Artur
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Opel Astra J
Przeciętnie. Do 100 km/h totalna cisza, 120 jeszcze ok na 6 ale przy 140 jest juz dość głośno - szum opon i wiatru.
~goldenman
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Opel Astra J
Jak na auto tej klasy jest bardzo dobrze. Zdecydowanie lepsze wyciszenie przy duzych predkosciach niz w Volvo.
~Goodman
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
Opel Astra J
Bardzo dobre wyciszenie, ale mogłoby go być mniej, bo może wtedy auto nie ważyłoby prawie tyle, co atomowa łódź podwodna.
~diddy79
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Opel Astra J
Dzięki skrzyni jest dosyć cicho nawet przy wyższych prędkościach. Naprawdę jak na kompakta lepiej niż przeciętnie.
Opel Astra J Sports Tourer Facelifting