Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer Facelifting (43) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Sports Tourer Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Z przodu i z tyłu miejsca sporo. Mam 191 cm, pozycja za kierownicą super. za mną 2 cm więcej miejsca i nie potrzeba większego auta naprawdę, ale tak jak mówię jest ok.
~Artur
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Jak to w kompakcie. Na plus fotele wygodne. Z dotychczasowych aut siedzi mi się najlepiej. Problem pojawia się po 4-5 h w aucie lub serii kilkudniowe gdzie w 3-4 dni robie 1000 km.
~Optim
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Z przodu okej. Tył niestety zbyt mało miejsca jak na kombi. Za wysokim kierowca z tyłu nikt nie usiądzie. Jeśli chodzi o bagażnik to jest super.
~Optim
Sports Tourer Facelifting 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
~Piotr P
Sports Tourer Facelifting 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
duży zakres regulacji fotela kierowcy pozwoli mu na ustawienie odpowiedniego położenia i wygodnej podróży, brakuje troszkę miejsca z tyłu
~Paweł
Sports Tourer Facelifting 1.6 CDTI ecoFLEX 110KM 81kW
Ciastnota, auta tej samej klasy oferuą więcej miejsca. Nie rozumiem po co tak rozbudowana konsola, która zajmuje sporo miejsca w ścrodku
~Karol
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
186cm wzrostu. Wygodna pozycja za kierownicą. Za mną bez problemu podróżuje druga osoba dorosła. Pojemny bagażnik. Siedzenia składają się na płasko.
~zaiko
Sports Tourer Facelifting 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
mam 180 cm wzrostu i osoba siedząca za mną już może mieć problem z miejscem na nogi, polecam siedzenia kubełkowe są naprawdę dobre.
~Łukasz
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Bagażnik bardzo duży, miejsca z przodu wystarczająco a do szczuplakow nie należę. Z tyłu też ok, dwie osoby jadą komfortowo.
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Sports Tourer Facelifting
6,6
7,8
9,6
~PanSatyros
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Zwał jak zwał: ciasnawo lub przytulnie. Plastiki średnio trwałe. Do 150tyś super, a potem zaczyna być mocno widoczny przebieg.
Opel Astra J Sports Tourer Facelifting