Lista ocen Opel Astra K (142) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
5 gwiazdek może mieć tylko automat. Manual jest w porządku w Astrze. Biegi wchodzą, nie szarpią, nic nie zgrzyta.
~Furabura
Sportstourer Facelifting 1.2 Turbo 130KM 96kW
krótkie skoki, perfekcyjnie i lekko wybiera - jedna z lepszych ręcznych jaki miałem okazję doświadczyć. To chyba największy plus auta.
~Maciek
Sports Tourer 1.6 CDTI 110KM 81kW
Nieprecyzyjna dźwignia w kształcie w ogóle niepasującym do dłoni. Przy szybkim przełączniu z 2 na 3 potrafi chaczyć.
~Grzesiek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Skrzynia biegów stuka grzechocze na postoju. Jest głośna i mam problemy ze zmiana biegow. Aso udaje ze tak ma być
~Nigdy wiecej
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
M32- ta poprawiona (haha) . Biegi zgrzytały, drążek latał Diagnoza- wyrobione łozyska- skrzynia do remontu.
~Don
Sports Tourer 1.6 CDTI 160KM 118kW
Dziwna skrzynia. Krótkie przelozenia. Czasem bieg lubi nie wejść. Trzeba precyzyjnie wbijać biegi.
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.2 Turbo 130KM 96kW
ładnie wybiera biegi, w połączeniu z tym silnikiem nie trzeba często machać dźwignią.
~MarcinN
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Brak usterek do tej pory. Czasami podczas jazdy bieg przy nonszalanckim podejściu nie wpadnie.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.4 Turbo 125KM 92kW
Wadliwe wysprzęgli sprzęgło w podłodze nawet przy 40 tyś km mi przy 80tyś wpadło. Auto szarpie z 1 na 2
Dziennik kosztów dla Opel Astra K
5,9
7,7
8,8
~Łukasz M.
Sports Tourer 1.6 CDTI 110KM 81kW
Skrzynia całkiem miła, brakuje mi trochę oporu i charakterystycznego dla niektórych marek "kliknięcia"