Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer (47) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Jest dobrze, choć silnik trochę czasu się nagrzewa w zimę. Bardzo dobrą opcją jest podgrzewanie koła kierownicy - jest ono przyjemnie ciepłe, nie trzeba w ogóle jeździć w rękawiczkach nawet przy -15st C. Grzanie foteli docenia głównie moja narzeczona, można je nagrzać do jak dla mnie gorącego poziomu:)
~Memory
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Dobra jest funkcja automatycznego odszraniania i odparowywania. Samochód bardzo szybko się nagrzewa w zimie a w lecie utrzymuje niską temperaturę przy włączonej klimatyzacji. Dobra jest też funkcja automatycznego podgrzewania foteli ;)
~Acad
Sports Tourer 1.6 CDTI 136KM 100kW
W porządku, jak każdy diesel długo się nagrzewa zanim zrobi się ciepło w środku. Klimatyzacja działa wydajnie. W końcu można regulować temperaturę jednocześnie (funkcja SYNC) dla prawej i lewej strony. W poprzedniku bardzo tego brakowało.
~Arkos
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
ok. Znów- standardowo klimatronik dwustrefowy. Dobrze, że jest, ułatwia życie i dobrze wygląda. Do tego kilka przycisków fizycznych- dla mnie też na plus- nie trzeba szukać w ekranie opcji od nawiewów.
~Maciej
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Ogrzewanie - rewelacja - nawet przy mrozach juz po kilkuset metrach robi się ciepło. Klima również dobrze działa, chociaż climatronic dwustrefowy to nie do końca to czego się spodziewałem.
~DK
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Benzyna dużo szybciej w zimę się nagrzewa od diesla. W lato klima działa sprawnie, gdyby sciemnic tylne szyby to pewnie by się mniej środek w słońcu nagrzewał.
~Łukasz
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Wada fabryczna kompresorów klimatyzacji które wyją we wszystkich powyżej przebiegu 10tys. Dosłownie gwiżdżą jak uszkodzony alternator co serwisy mają w d.. ten typ tak ma.
~Aster
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Zupełnie normalnie, poprawnie działająca klima. Minus za głośną pracę sprężarki - po włączeniu klimatyzacji słychać jej pracę przy niższych prędkościach. Później jej dzwięk gubi się
~Karolek
Sports Tourer 1.6 Turbo 200KM 147kW
Klimatyzacja daje radę. Polecam webasto, które przewietrza kabinę. Wentylacja foteli taka sobie (wieje tylko w okolicy nerek) Można wytrzymać tylko kilka minut.
Dziennik kosztów dla Opel Astra K Sports Tourer
6,3
8,1
~Piotr
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Działa ok, najlepiej trybie auto. Minus za spadającą wydajność klimy w długiej trasie. Mam wrażenie, że przestaje działać po długiej jeździe.
Opel Astra K Sports Tourer