Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW 2016-2019 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arkos
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
W moim budżecie nic lepszego nie było u konkurencji i wszyscy zazwyczaj gorzej wyposażeni. Zależało nam na współczesnym kompakcie w kombi i dokładnie to otrzymaliśmy. Bogate wyposażenie w serii (+) a z drugiej strony dziwne wtopy jak wyciszenie bagażnika czy przednia maska na tradycyjnym drążku zamiast na teleskopach... W Astrze nie ma nic fantastycznego, jest nudna. Z drugiej strony ciężko znaleźć jakieś poważne bolączki. To po prostu...
~Marcino
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Nie jest źle. Ale i tak zauważyłem, że sprzedawcy czy tam producenci idą trochę na skróty i zabierają dość dużo podstawowych rzeczy może i mało istotnych ale kiedyś w starszych było to niemal podstawą. Chodzi mi o takie rzeczy właśnie jak podświetlany schowek, wyciszenie maski, chaczyki na torby w bagażniku czy schowek na okulary. Na wszystkim oszczędzają a cena przecież aż taka malutka nie jest za auto do zapłaty.
~Piotr
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Chciałem automat Megane 1.3 Tce albo Octavię lub Leona 1.5 TSI ale ceny dużo wyższe. Jakość taka sobie, trochę twarde plastiki i lekkie brzęczenie w dwóch miejscach. Przy przejazdach przez "ostre" progi zwalniające wrażenie jakby zawieszenie miało się urwać. Wycieraczki z czujnikiem deszczu wariują (wyłączyłem).
~Maciej
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Dość duży, dobrze wyposażony samochód (wersja dynamic ma system ostrzegający i zapobiegający kolizji, asystenta pasa ruchu i in. ) za rozsądne pieniądze. Wersja którą opisuję katalogowo kosztuje 88 tys. zł, ale Opel daje duże rabaty - trzeba się targować !
~miziz
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Dobra cena do jakości i wyposażenia.
~Mirek
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
raczej wiecej opla nie kupie
~Pit
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
wysoka cena, wloska jakosc :)
~Muti
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
OK. Gorąco polecam to auto.
Opel Astra K Sports Tourer