Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW 2016-2019 (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
W tej cenie (licząc rabaty - spokojnie można mieć 10-15% upustu plus drobne gratisy, ja kupowałem w lipcu, jeżdżę nią od listopada), przy tym wyposażeniu (skóra, AGR, elektryka foteli, masaż, wentylacja, dobry sprzęt muzyczny, nawigacja mało przydatna, lepszy google maps, pakiet wyciszenie) nie miał konkurencji, Golf był ponad 10tyś droższy.
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Porównując do innych samochodów w tej klasie ciężko było wybrać coś w porównywalnej cenie z takim silnikiem i przyspieszeniem na czym mi zależało. Po rabatach kupiłem auto za 71 tys zł brutto. Przymierzałem się do hondy Civic Tourer ale tu cena 10 tys zł wyższa i dużo większe spalanie.
~Kalor
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Piątka bez zastanowienia, dostałem wszystko co potrzebne we współczesnym aucie, android auto asystent parkowania podwójna klima ergonomiczne fotele, równe 80 tys. za nowy egzemplarz ? Bez konkurencji .
~Dawid Kamyk
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Za te pieniadze jest to rewelacyjnie wyposazone auto, dla przykladu moja wersja Elite z dodatkowym wyposazeniem kupiona w Niemczech za 29.000 €
~DK
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Astry ogólnie czy to była 2 3 4 czy 5 są skalkulowane tak aby jeździć bez fajerwerek ale do celu podróży bez autopomocy
~xCykx
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Rany,ile ja ofert przekalkulowałem.Zawsze w tych pakietach czegoś mi brakowało.A tu mam co chciałem za rozsądną cene wersie Elit
~Radek
zawsze może być taniej:) ale tak szczerze to myslę ze takie 4+
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Jakość porównywalna do Dacia z ta różnicą ze tam są trwałe silniki dci
jakość samochodu można porównać w kategorii duży fiat 125p lub polonez caro
~Piotrek W
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Cena za matiza by bardziej pasowala
Opel Astra K Sports Tourer