Lista ocen Opel Astra (6630)

~Marcino
Opel Astra K
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Jak każde autko ma swoje wady i zalety. Troszkę dużo twardego plastiku od kolan w dół. Przez co dochodzą już drobne skrzypeczki. Za wcześnie by coś wiecej dodawać okaże sie po dłuższej eksploatacji. Ciche wewnątrz, zgrabne i estetyczne wnętrze.Dynamiczne. Polecam . Choć ma minusy jak brak lampki w schowku, brak schowka na okulary, słabo zorganizowana przestrzeń bagażnika pod podłogą. Widziałem u konkurencji fajniejsze rozwiązania. Poprostu...
3,6
~Kamil.wo2
Opel Astra H
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Auto może nie rozczarowało, ale i nie zachwyciło ma swoje wady i zalety. 1.3 cdti to oszczędny silnik i do normalnej jazdy w zupełności wystarczy. Przy mojej jeździe spalanie 6,5-6 l a nie jeżądze wolno. Ten silnik mało pali ale nie ma nic za darmo(osiągi). Kupiłem auto jako okazję, cena kilka tyś. Mniejsza od rynkowej ale do remontu skrzynia:) wady: oczywiście problem z egr(szarpie przy zmianie na niskich biegach i jak przeciągniesz powyżej...
~SZYBKI8522
Opel Astra F
Sedan 1.6 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie samochód dobry, szkoda że nie jest zabezpieczony lepiej pod względem antykorozji ale gdyby tak było to znów cena nie była by tak atrakcyjna jak jest obecnie. Astra f jest bardziej poszukiwana na rynku niż jej następczyni gdyż model f jest duużo lepszy od młodszego. Samochód zasługuje jak najbardziej na pozytywną opinię, moim zdaniem jest to najlepsza opcja na rynku uwzględniając wszystkie aspekty, głównym z nich jest cena.
4,1
~Paweł
Opel Astra F
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Astra 1.6 Dream z kllimatyzacją. Samochód prosty w budowie, ale dzięki temu bezobsługowy (poza corocznym serwisem filtrowo-olejowym) i niezawodny. Idealny do poruszania się jako drugi i kolejny pojazd w rodzinie po mieście i lokalnych, często dziurawych, drogach. Ogromny bagażnik, z możliwością łatwego powiększenia przestrzeni bagażowej.
~Włodek
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Bardzo ładny, zwracający uwagę kształt nadwozia. W moim przypadku Bardzo dobre wyposażenie - ksenony nawigacja, czujniki deszczu i świateł, tempomat. Chromowane ramki wokół szyb dodają szyku. Auto bardzo dobrze wyciszone jak na swoją klasę. Przy prędkościach 120 - 130 km.godz bardziej słychać szum powietrza i opon niż silnik.
~Kuc
Opel Astra G
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
Bardzo dobry samochód z bardzo średnim silnikiem, przejechałem nim 60000 km. Części są tanie, niewiele rzeczy się psuje. Przy tym przebiegu w moim oplu padła pompa wtryskowa, miałem kilka drobnych stłuczek i samochód przetrwał je bez najmniejszego problemu, polecam na pierwszy samochód każdemu, jednak z silnikiem benzynowym ;)
~Konrad
Sedan 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
Auto wygodne, dobrze wyciszone, przyjemne w prowadzeniu ale nawet z moim, niewielkim przebiegiem irytuje coś czego nie spodziewałbym się po żadnym nowym aucie po 2 miesiącach użytkowania i przebiegu lekko ponad 5 tys. km. Napiszę o tym poniżej:)
~jasiek
Sedan 1.6 Twinport ECOTEC 115KM 85kW
Rewelacyjna relacja jakość-cena. Wśród aut z salonu poza Fiatem Tipo nie ma tańszego kompaktu z automatem na rynku. Samochód ma ładną sylwetkę i jest wystarczająco duży dla 4-osobowej rodziny.
~Muti
Opel Astra K
Sports Tourer 1.4 Turbo 125KM 92kW
Posiadam to auto od 3 miesięcy. Chciałem podzielić się z wami moimi pierwszymi wrażeniami. Być może pomoże ona komuś w podjęciu decyzji. Auto bardzo ciekawe i dobrze zaprojektowane. Samochód posiada bardzo zgrabną bryłę i wyjątkowo obszerne wnętrze. Szczególnie pasażerowie na tylnej kanapie będą bardzo zadowoleni. Ilość miejsca na nogi bardzo duża. Pojazd dobrze trzyma się drogi i pewnie pokonuje zakręty. Wg specyfikacji auto jest w tej wersji...
3,8
~Jarek
Opel Astra H
Hatchback 5d 2.0 Turbo ECOTEC 170KM 125kW
Auto godne polecenia bardzo dobry stosunek ceny do oferowanej jakość. Prosta konstrukcja obniża koszty eksploatacji. Nadwozie po kilkunastu latach nadal wygląda świeżo. Nie rdzewieje zbytnio (poza pokrywą bagażnika pod chromowana listwą). Spalanie na akceptowalnym poziome, silnik dobrze znosi zasilanie LPG. Trochę nudne wnętrze i skomplikowana obsługa radia. Całkiem bogato wyposażone. Auto godne polecenia.
Opel Astra