Lista ocen Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 (202) - Całokształt

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cali94
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolona niema osoby która sie nie spojrzy. Jak na takie stare auto to bardzo dobrze sie sprawuje. Polecam kazdemu kto chce kupic calinke:)
~Simon
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Bardzo atrakcyje i z rozmachem zaprojektowane nadwozie.Auto jest poprosu bardzo ładne.Co prawda kokpit nie jest zbyt awangardowy,ale wszystko jest umieszczone praktycznie.
~Boris_Dime
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Po prostu w tym samochodzie można się tylko zakochać i wcale to nie przechodzi... Tylko silnik bym jakiś mocniejszy wsadził (właśnie poszukuję X30XE Omega V6 3.0 :)
~misiocha92
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Od wielu lat Cali była i jest moim marzeniem, zawsze podobała mi się jej aerodynamiczna linia. Duże zgrabne Coupe - czego chcieć więcej :)
~Marek
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Autko super.Pomimo dużego przebiegu silnik żyleta tylko lac i jezdzić.Mało pali i jest zrywny.To wszystko za śmieszne pieniądze!Calibra To SUPER AUTKO!Polecam.
~Awaryjnysamochód
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
To moje pierwsze auto.Calibra to niby tanie auto,ale lubi się psuć.Nie kupiłbym drugi raz tego auta,bo za dużo już z nim miałem kłopotów....
~Dunas
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
pewność prowadzenia exta hamulce dobre wspomaganie pakowne wnętrze to przemawia na plus calibry najlepsze auto jakie miałem do tej pory
~piotras
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
ogółnie dobry samochód za te cene lepszego autka nie mozna dostać mocny oszczędny z ponadczasowa stylistyką... pomimo 14 lat nadal sie śiwetnie prezentuje
~Michał
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jak na auto początku 90-tych lat warunki eksploatacyjne są dobre.Polecam wszystkim miłośnikom ostrej jazdy ale bezpiecznej.Tym autem można pojedzić

Usterki Opel Calibra

Opel Calibra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~scyzoryk11
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jeździłem już kilkunastoma autami - Opel jest twardy i niedrogi. Calibra jest ciekawa choć mile wspominam Vectre z silnikiem 1,7TD Isuzu