Lista ocen Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 (202) - Całokształt

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~flyman
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Nie będe obiektywny gdyż jestem chory na punkcie calibry. Powiem tylko że jak będe zmieniał autko na wiosne to szukam calibty 2.5 V6, lub 2.0 Turbo, bo tylko te wersje są wstanie dogonić swój wygląd.
~MICHAŁ caliber1984@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
AUTKO BARDZO DOBRZE SIĘ PRZEDEWSZYSTKIM PREZĘTUJE, MA ŚWIETNA SYLWETKĘ, PO ZAŁRZENIU GAZU - ŚWIETNIE CHODZI SPALA OKOŁO 12 LITRÓW, JAK NA AUTO SPORTOWE TO SUPER A TAKŻE I CENA GIEŁDOWA JEST EXSTRA
~karpik@icpnet.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
2.0 16V to jest udany silnik; czesci drozsze ale nie bez powodu -sa mniej zawodne na trasie potrafi byc ekonomiczna 5.5 l/100km przy 120-140km/h; duzy zasieg na zbiorniku 60l ok 900 km
~JS
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Wiadomo,zalezy na jaki egzemplarz natrafisz,ja kupiłem zadbaną,wiadomo nie jest to już bezawaryjne auto!Najgorszy kłopot to blacha.Ogólnie Calbira to przeciętne auto.
~Krzuś
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jestem zawiedziony!Autko nabyłem niby od konesera,zadbaneitd a wszystko po kolei wysiada!!!Przynajmniej raz w tygodniu coś nawala.Nie polecam nikomu tego modelu.
~lamt
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
auto dno , silnik totalna padlina , oleju bierze wiecej niz paliwa chyba , karoseria gnije na maxa , co chwila cos nawala z elektryka . Niewiem co za debile tym jeżdzą.
~19szymon87@gmail.com
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Całokształt oceniam bardzo dobrze. Za te pieniądze - auto marzenie. Jeśli ktoś nie ma auta zbambrzonego wiejskim \"tjuningiem\" to niech kupuje w ciemno - byle było to auto zadbane.
~ A A CALI I
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
SZPACHLA KIT BęDZIE GIT.PO PROSTU AUTA MAJA SWOJE LATA I DOSC ZE GNIJA TO JESZCZE 98% TO PO WYPADKACH NIE ZNAJDZIE SIE ZADBANEGO MODELU NA LATA WSZYSTKIE MAJA WADY WSZYSTKIE
~kamil pichurski
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Ogólnie bardzo fajnie auto za " niewielkie" w cudzysłowie pieniądze , szkoda że ma napęd na przód , ( kto wogóle wymyślił auto klasy COUPE GT z napędem na przód ? )

Usterki Opel Calibra

Opel Calibra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Aarrtur
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
No cóż jak widać oceniłem całokształt na pięć gwiazdek, wg. mnie samochód godny polecenia, jeśli ktoś chce mieć coś niegrogiego w utrzymaniu i nie za drogiego przy kupnie.