Lista ocen Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 (202) - Całokształt

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAGO (www.calibra-team.pl)
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Doskonały samochód dla "pasjonatów gatunku". Zawsze jest coś do zrobienia, doskonale nadaje się do zindywidualizowania. Ogrom części tuningowych na rynku. Posiadała wersje z Turbodoładowaniem! Każdy kto lubi coupe i zabawy powinien spróbować romansu z Cali.
~Marcin
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
super samochodzik , wprawdzie mam go dopiero miesiąc ale już zrobiłem 2,5 tyś i sprawuje sie znakomicie.Piękna ponadczasowa sylwetka , cichy i szybki , już samo wsiadanie do niego daje dużą przyjemność . Polecam , Calibra to jest to !!!!
~kryjom
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
super auto, za te pieniądze cięzko znaleźć coś lepszego, jestem bardzo zadowolony. Mam wersje z automatem, ponoć była produkowana w innym kraju i innej fabryce (chyba Belgia). Problem korozji nie występuje wogóle.
~Dead
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
jak za tą ceną moc może nie jest za duża, ale spalanie zadziwiająco małe, passat B3 z silnikiem 1.8 palił mi więcej a gorzej wyglądał i kiepsko się zbierał na obroty, jak dla mnie Calibra to marzenie nie samochód
~moog
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Za takie pieniadze mozna przymknac oko na kilka drobiazgów. Silnik c20ne (115 km) jest jak dla mnie wystarczajacy i trzeba dodac ze bezawaryjny. Wyposazenie ok, komfort...w koncu to nie limuzyna:) Ogolnie jest ok.
~remik82
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Ocena ogólna 4,ale tylko dlatego że wychodzę z założenia że zawsze może być lepiej.Autem obecnie jeździ żona,ja przesiadłem się do Mercedesa C180,ale przyznam że kiedy jest okazja to dobrze jest pojeździć Cali:)
~Michal
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
nacieszylem sie tym 2 lata i wystarczy mi wrazen,pchania i holowania samochod dobry na rok . samochod dobrze prezentuje sie na ladnych felgach i swiezym lakierze bez naklejek i burackiego tuningu, spoilerow !!!!!!!!!
~kafelek7@buziaczek.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
jak na samochód sportowy z lat 90 to moim zdaniem jest super. Kształt karoseri jest ponad czasowy. Ja jestem bardzo zadowolony to już durga moja calibra.Nastepnym autem też bedzie CAlibra ale z ostatnich lat produkcji tj.96,97
~p
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Wymienię jak będzie wstyd wyjechać Calibrą na ulicę, a na to jeszcze długo się nie zanosi. Dobrze jeździ, jeszcze nawet niźle wygląda. Samochód sportowy ale części nowe - zamienniki od Vectry i Kadetta (np. przegub koła) tanie.
Dziennik kosztów dla Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW
11,3
~janekbyd@go2.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Auto bardzo ładne, zwraca na siebie uwage swą sylwetka. Jezeli chcesz udowodnić swojej drugiej połowie że nie tylko ona sie Toba interesuje to właśnie kup Calibre, a nie odpędzisz die od dziewczyn lub chłopaków jak kto woli.