Lista ocen Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 (202) - Całokształt

Na liście zabraknie 168 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wally80@interia.pl --=wally=--
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
autko piękne, nietuzinkowe, wyróżnia się na ulicy. w utrzymaniu przeciętne, bardzo dużo zależy od stanu. jednak "sportowa" jest tylko wersja z turbo, bo reszta mocą nie imponuje, ale góruje nad większością seryjnych "dupowozów" ;)
~Boxerek
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
calibra to dobry samochód pod warunkiem że kupiony od pewnych osób:) mój nie ma rdzy nie bierze oleju nie ma wycieków. ogólnie jestem zadowolony chociaż jak każde stare auto wymaga czasem drobnych napraw.
~Maciek
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Bardzo przyzwoity samochód. Świetnie się prowadzi, tanie i dostępne części. Kupiony przypadkowo dla automatu, ale teraz nie żałuję wyboru. Przeszkadza mi tylko opinia, że to wóz dla "ścigantów".
~Gonzalez
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Samochód,który mimo wieku może przyciągać wzrok jeśli akurat nie jest w posiadaniu fana wiejskiego tuningu :) Jak każde autko- ma swoje wady i zalety jednak myślę,że te drugie na pewno przeważają.
~j.
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Jako caloksztalt ujdzie, w trasie jest niezastapiona, niestety przy codziennej eksploatacji - dojazdy, korki itp pali zdecydowanie za duzo, do tego dobijajaca jest fatalna jakosc blachy
~Reno
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Gdyby nie wysokie spalanie i nieco większa moc silnika byłby to super samochód. Wyróżnia go oryginalna linia nadwozia, rewelacyjne wyniki w tunelu aerodynamicznym i całkiem trwały silnik.
~Kris
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Auto posiadam kilka miesięcy. Swoją linią przyciągać będzie jeszcze przez długie lata. Ponadczasowa sylwetka. Auto ma w sobie to "coś". Jeśli będę zmieniał to tylko na nowszą Calibrę.
~doda80@wp.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Minus za wentylacje jest nie widoczny przy innych zaletach auta,ekonomicznego,niezawodnego,o ładnej sylwetce nadwozia i oczywiscie tanim w zakupie a potem w eksploatacji codziennej.Polecam!!
~okon11 pawelw@dabrowa.pl
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
super autko które dzisiaj można kupić już od 10 tys pln - rocznik `93, ponadczasowa sylwetka, nieawaryjne (przynajmniej moja sztuka), duży bagażnik, super hamulce z abs - rewelacyjne przy dużych prędkościach
~Marcin Dzięcioł
Coupe 2.0 i 8V 115KM 85kW
Samochód warty swojej ceny pod warunkiem znalezienia dobrego egzemplarza. Nie polecam samochodów tzw. okazji cenowych, chytry dwa razy traci. Po za tym samochód jest rewelacyjny, pojemny, szybki i wygodny.