Lista ocen Opel Corsa C 1.0 ECOTEC 58KM 43kW 2000-2003 (126) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 165 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Jedyne co mi się zepsuło do tej pory to czujnik wału korbowego który kosztował mnie 100 złoty plus diagnostyka komputerowa plus robocizna czyli łącznie 180 złoty, to myślę, że nie są to duże wydatki ( chciałbym aby tylko takie rzeczy psuły się w samochodzie ;)). Poszedł także wahacz no ale cóż drogi mamy coraz lepsze - koszt 250 zloty (są tańsze wahacze i ten tez nie jest jakiś najdroższy ale powinienem na nim trochę pojeździć ;P ;] Ostatnie...
~elvis
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
trudno mi ocenić corsę pod tym względem - poprzedni właściciel samochodu nie obchodził się z nim zbyt łaskawie, więc musiałem troszkę zainwestować by doprowadzić autko do odpowiedniego stanu - wymieniłem tarcze, klocki, płyny, rozrząd, hamulec ręczny, opony i - uwaga: 10 żarówek! Ale pocieszam się że kupiłem moją corsę w naprawdę korzystnej cenie. Na chwilę obecną nie dzieje się nic złego i mam nadzieje, że ten stan utrzyma się jak najdłużej
~badi
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Wszystko się psuje!!! Mam ten samochód od października jes marzec a nie było miesiąca żeby nie stał w warsztacie. Ładny badziew, tyle powiem. Albo wychodzą zaniedbania poprzedniego właściciela, albo za dużo wymagam od tego auta, robie ok. 15 tyś autem miejskim, jeźdze wszędzie bo mniej pali niż drugie auto skoda fabia 1,4 mpi w benzynie, sam nie wiem. Dziadostwo w ładnym opakowaniu. Kiedy te awarie się wreszcie skonczą!!!
~moglas
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
auto udało mi sie kupic bezwypadkowe,kupione w PL salonie,serwisowane co rok regularnie,wszystko robione w serwisie Opla więc naprawde nie ma co sie psuc.To jest moje pierwsze bezwypadkowe auto i roznica jest diametralna.Juz nigdy nie kupie sprowadzaka powypadkowego,co z tego ze na \"fulu\"jak trzeszczy wszystko,po roku pojawiaja sie jakieś farfocle na lakierze lub pod nim
~Ja´Rule
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
- czujnik ciśnienia oleju przez który wyrzucało olej na całą komorę silnika (na szczeście kosztuje kilka złotych) - przepalające się bez przerwy podświetlenie wskaźników - guma pod przednim zderzakiem to słaby pomysł bo bez przerwy odpada - pękające tworzywa we wnętrzu a ich cena okropnie wysoka - ciągłe awarie centralnego zamka - bardzo szybko korodujący tłumik
~matiap
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
przez 3 lata wymieniłem 2x czujnik ciśnienia oleju (normalka w tych silnikach) i raz czujnik światła stop przy pedale hamulca. Do tego dźwignie kierunkowskazu, bo nie zawsze odbijała po wyprostowaniu kierownicy. Klamka wewnętrzna kierowcy- wypadł bolec trzymający to część za która sie pociąga, naprawa polegała na włozeniu go i juz po kłopocie.
~toshirskij
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Niestety problem z pompką spryskiwaczy. Padła po pierwszej naprawie, niby została naprawiona, ale po tygodniu znów przestało działać. Okazało się, że już problem leży po stronie instalacji elektrycznej. Dość uciążliwy jest montaż współczesnego radia - trzeba trochę pokombinować z kabelkami. Niestety przeciętnie, głównie z powodu spryskiwaczy.
~lechu
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Wymienili mi na gwarancji prawie polowe samochodu tzn.1.sprezyny z tylu bo piszczaly,2.Dwukrotnie uszczelke pod pokrywa zaworow bo ciekla,3.Pomalowano tylna klape bo schodzil lakier,4.Wymieniono cala przekladnie kierownicza(stuki),5.Bez skutku dokrecanie deski i boczkow gdyz ciagle cos stoka i piszczy,6.Poprawiono zbieznosc,7.wlacznik kierunkowskazow.
~teich@wp.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
2 razy padła żarówka H7 -straszenie trudny dostęp do klosza żarówek. Urwała (!) się dźwignia składania oparcia fotela. Po zdemontowaniu kanapy tylniej trudno jest ją ponownie zamontować ( nie chodzi mi o połozenie na właściwe miejsce ale o wpięcie w misterny pręt, na którym powinna się otwierać się ta kanapa.
~SEBEK
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
jak juz wspominalem na gwarancji wymienili duzo czesci w tym ten rozrzad.lekka przesada przy tym przebiegu,uszczelka to norma w oplu,pukalo mi jeszcze cos z tylu,okazalo sie ze to zaczepy w kanapie zrobione w serwisie gratis,fachowcy ze zdunskiej woli w Łodzkim sa o.k znaja sie na robocie i takich pierdolkach,barawo dla nich