Lista ocen Opel Corsa C 1.0 ECOTEC 58KM 43kW 2000-2003 (112) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~teich@wp.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Miałem wersję 3-drzwiową- wsiadanie dla kierowcy jest super dla pasażerów nie jest tka dobrze. Mijejsca dość dla wysokiego kierowcy, choć na szerokości przy barczystym kierowcy i pasażerze już nie jest zbyt miło. Najbardziej wkurzało moją zonę , że deska czołowa nie ma profilowanego zagłębienia by postawić torebkę, która przy pierwszym hamowaniu leciała na kolana.
~Półroczny użytkownik
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
jak na taki samochodzik to przestrzeni dużo. Więcej miejsca z tyłu niż w oplu mokka. Co najlepsze na tylnym siedzeniu spokojnie może usiąść osoba która ma 1.80 cm wzrostu i nie będzie miała głowy w dachu. Przetestowane! Jedynie 3 dorosłych mężczyzn ma problem żeby się zmieścić bo wąsko jest. Ale dla 4 dorosyłych osób jak najbardziej.
~Rutek (mrutek@wp.pl)
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Przytulny jak kieszeń mamy-kangura. Otacza zewsząd - taki rodzaj przyjemnej klaustrofobii - dla mnie bomba. Ogólnie: mały samochód dla jeszcze mniejszych ludzi np.: kobiet (konieczne wspomaganie). Wersja trzydrzwiowa jest dla ludzi lubiących małe , ciemne , klaustrofobiczne wnętrza. Nazwanie kieszeni z tyłu bagażnikiem to bezczelność.
~OpelFan
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
We wnętrzu samochodu spokojnie odnajdą się 4 osoby wzrostu 180. Zarówno z przodu jak i z tyłu jest wystarczająco dużo miejsca na nogi jak i głowę. Mimo że samochód jest 5-cio osobowy, 3-ci pasażer tylnej kanapy będzie czuł się bardzo niekomfortowo, ale w tej klasie nikt nie oferuje nic więcej.
~Japi
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Dla kierowcy jest bajka, zakładając że ma prowadzić a nie się delektować. Pasażer? Moja żona, maleńka kochana osóbka ze 148 centymetrami mieści się bez problemowo z torebką. Obcji pasażerów z tyłu ( tam jest miejsce chyba tylko dla dzieci) nie rozważam.
~matiap
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Mam 174 cm i siedziałem aby na fotelu kierowcy. Bez problemu. Miejsca na nogi wystarcza, Nad głowa miałem zapas. Z tyłu to nie wiem jak się jeździ, ale najgorzej nie jest, bo nikt nie wychodził mi z auta połamany (osoby w moim rozmiarze tam siedziały).
~Attmann
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Z przodu miejsca dużo, z tyłu mało. Ale w sam. klasy B nie spotkałem się z przestronnością z tyłu. Przy wysokich osobach z przodu może być problem z miejscem z tyłu. Ale ogólnie da się podróżować spokojnie w układzie 2+2. 3 osoby z tyłu to przesada.
~Grzesiek
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
sporo miejsca z przodu, duże kieszenie boczne, można wyjąć popielniczkę i powiększyć korytko na drobiazgi - super. Tył natomiast psuje dobre wrażenie, o czym pisałem już przy ergonomii Bagażnika nie ma, z tyłu tylko dodatkowy schowek na torebkę
~Greg
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Miejsca jest pod dostatkiem jak na tą klasę a biorąc pod uwagę że mam blisko 2m wzrostu to dla mnie ważne (np. w polo poprzednim modelu jak dla mnie tragedia i z przodu i z tyłu). A tu jest jak najbardziej ok z tyłu też nienajgorzej na tle konkurencji
~Marcin
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Z przodu nie można narzekać na brak prestrzeni. Nic nie zawadza, pasażerowie sobie nie przeszkadzają. Z tyłu jest tragedia, ale z natury jest to samochód miejski, który słuzy ewentualnie do podwożenia, więc nie ma co się czepiać.