Lista ocen Opel Corsa C 1.0 ECOTEC 58KM 43kW 2000-2003 (113) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 178 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~022com
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Ogrzewanie oraz wentylacja. Ogrzewanie, jest aż nad to, naprawdę można zrobić prawie, żę \'saunę\' w aucie. A w lato, idealnie ochłodzi! Do regulacji wentylacji i ogrzewania służą 3 pokrętła. 1- ustawiamy temperaturę zgodnie z naszym upodobaniem. 2- 4 stopnie \'dmuchawy\' 3- Ustawienie dmuchawy, Na nogi, Na twarz, Na nogi i Twarz, Na szybę, na szybę i nogi.
~Attmann
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Nie miałem klimy, więc nie wiem jak się spisuje. Filtr przeciwpyłkowy wymieniałem corocznie, więc kłopotów z parowaniem szyb z przodu nie miałem żadnych. Przy ostrych mrozach parowały i zamarzały szyby w tylnych drzwiach. Ale to nie tylko w tym samochodzie tak jest. Samochód rozgrzewał się szybko ( po przejechaniu kilku km)
~matiap
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Ogrzewanie rewelacja, juz po paru km w aucie robi się ciepło. Wentylacja, no cóż, ja klimy nie mam, więc aby nadmuch z wiatraka i otwieranie okien. Ale za wentylację nie mogę dać minusa, bo wiedziałem co kupuję- czytaj. że nie ma klimy.
~Darek
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Nic dodać nic ująć. Jeżeli chodzi o eksplatację autka w zimie jest super - szybko się nagrzewa. Nawiewy są bardzo wydajne. Jeżęli chodzi o lato to tu jest trochę gorzej lecz nie tragicznie nawiewy skutecznie chłodzą powietrze nagrzane przez szyby.
~elvis
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
w oplach którymi jeździłem zawsze był problem z parowaniem szyb - nie miałem z tym problemu gdy chwilowo jeździłem bez filtra kabinowego :) mój samochód nie posiada klimatyzacji, więc trudno coś dobrego napisać o chłodzeniu
~kajtulo@wp.pl
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Zimą - ok 3-5 minut jazdy, aby wiało ciepłe powietrze. Denerwujące przy ustawieniu przednia szyba/nogi jest to, że wieje również z lewego nawiewu na twarz! - bez komentarza Latem- bez komentarza -szyba otwarta!
~Marko41
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Mój samochód posiada klimatyzację. Z wentylacją i ogrzewaniem nie ma żadnych problemów. nawet wtedy kiedy klima nie jest włączona nie ma żadnych problemów z ogrzewaniem i odparowywaniem szyb.
~Toldik
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Gdy na czas się wymienia filtr przeciwpyłkowy nie ma powodu do narzekań , szyby szybko odparowują, w zimnie silnik pełną temperaturę łapie po ok 7-8km., ale ciepłe powietrze leci dużo wcześniej.
~Rutek (mrutek@wp.pl)
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Zimą szybko się nagrzewa, latem jeszcze szybciej. W upale w ciasnej , dusznej przestrzeni, w 4 osoby można zdechnąć. Wentylacja żenująca są auta które nie powinny być dopuszczane do ruchu bez klimatyzacji
~Marek
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Brak wewnętrznego obiegu powietrza to poważny mankament. Poza tym nie ma więcej problemów. Zimą ogrzewanie jest wystarczająco wydajne, a silnik dość szybko się rozgrzewa.