Lista ocen Opel Corsa C 1.2 ECOTEC 75KM 55kW 2000-2004 (120) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cz@rek
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Narazie mogę powiedzieć tylko o wentylacji bo ogrzewania jeszcze nie musiałem włączać, ale jest dobrze mam klime i jest bardzo wydajna polecam tą opcje. Jedyny mankament to to ze przy otwarym oknie powietrze uderza w tylna szybę i nieprzyjemnie hałasuje ale to dlatego ze auto jest krótkie ja mam 3D
~darek
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Ogrzewanie jest wyśmienite-w mroźne poranki (ok.-10st.) zagrzewa się błyskawicznie-po około 30 sekundach pracy na biegu jałowym już dmucha letnim powietrzem. Po 2min. jest już ciepło w kabinie! Klimy jeszcze nie sprawdzałem bo jak kupiłem auto to była niesprawna a ja jeszcze nie miałem okazji tego naprawić.
~sławek k
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
ogrzewanie rewelka- grzeje się w tempie turbo, z chłodzeniem gorzej- brak klimy a samochodzik jest kolorze czarnym, nadmuch chłodnego powietrza nie wystarcza (po za tym w bardzo gorące dni wieje ciepłym powietrzem). No i niestety brak zamkniętego obiegu powietrza - skandal.
~M_isza
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
wzor do nasladowania, wentylacja jestg bardzo wydajna, w lato bez klimy, na wlaczonym nawiewie, przy zamknietych szybach mozna spokojnie jezdzic, gdy termometr pokazuje 25 stopni. w zimie bardzo szybka sie nagrzewa. jesli zaparuja szyby, szybko znika wilgoc
~viggo@op.pl
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Latem jestem w niebie-klima, zimą nagrzewa się dość szybko (po 1 km juz dmucha ciepłym powietrzem). W wilgotne dni szyby parują tak jak w Saxo, czyli dość szybko jak jedziemy w 4 osoby-ale dmuchawa i klima czynią cuda. Polecam klimę do osuszania wnętrza!
~O...C....
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Ogrzewania jeszcze nie sprawdziłem bo mam go od początku lata, ale klima działa prawidłowo, jedyny mankament to to, że jak się bardzo nagrzeje samochód i włączy się klimę to z tyłu mało chłodzi, ale z przodu jest raj.
~Piotr
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Bardzo szybko odzyskuje sie widocznosc nawet po pelnym zaparowaniu. Klima dziala rowniez ok. Ogrzewanie oczywiscie w duzej mieze zalezy od tego jak szybk nagrzeje sie silnik wiec w zimie trzba mu dac kilka minut.
~Malyszum
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
przy minusowej temperaturze z zegarkiem w reku 5 min i już dmucha ciepłem, a i klima daje rady, przy manualnej troche trudno jest ustawic odpowiednia temperature trzeba machać co chwila wajchą
~Paweł
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Jest ok. Nie mam klimy. W zimie nagrzewa się szybko, latem chłodzi w porządku. Grzeje stopy, szybe i kabinę. Ogrzewanie tylnej szyby też w porządku, tylko nie polecam stosować go na akumulatorze seryjnym.
~Włodek
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
No nieukrywam że trzeba troszke poczekać ale nie więcej niż 5 minutek a w samochodzie robi sie gorąco... szkoda że niema zamknięcia obwodu powietrza wewnątrz, ale to pikuś... wynagradza to dobry filtr...