Lista ocen Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting (47) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~corsiarz
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Tak jak wcześniej pisałem, przy większych prędkościach silnik daje o sobie znać - tak samo przy wkręcaniu na obroty i nie jest to przyjemny pomruk dla ucha. Może się to wydać zabawne, ale mam wrażenie iż przy prędkościach 90-110km/h to auto jest o wiele głośniejsze, niż jadąc 150km/h ... nie wiem z czego to wynika
~Jendrek
Hatchback 5d Facelifting 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Do prędkości 120 i 2.5 tys obrotów jest OK. Zawieszenie miękkie nie jest, ale wybiera dziury i torowiska z gracją. Ja raczej dbam więc ekstremalne sytuacje są mi obce, ale generalnie zawieszenie z gatunku trzymającego złączone nogi. Powyżej 130 silnik hałasuje wiatr szumi i przypominają się czasy 126p ;)
~Panjacek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Powyżej 110km/h słychać szumy przy uszczelkach, sam silnik jest cichy i wytłumienie też. Warto w benzynie założyć wytłumienie maski, założenie przednich fartuchów też na plus, mniejsze szumy z dołu. wspominam też spore szczeliny elementów blacharskich.
~Jack
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Tu średnio 4. Jest czasem jest jakby szum z nadoli mimo cichych opon, czasem z pomiędzy przednich a tylnych drzwi, ale to tak powyżej 120km/h. Silnik powyżej 4,5tys lekko warkocze, acz przyjemnie bo twardo. Brak stuków z zawieszenia
~czaja610
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Dodatkowo wyciszyłem jeszcze drzwi matami wygłuszającymi i w kabinie nawet nie słychać swistów mijających nas aut i po za tym zwiększył sie poziom jakości dzwięku na bardzo dobry przy standardowym nagłośnieniu.
~Hocik
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Bez większych zastrzeżeń. Przy rozsądnych prędkościach dość cicho. Przy wkręcaniu silnika na wyższe obroty robi się uciążliwie. Plastiki w środku nieźle spasowane, więc póki co nic nie trzeszczy.
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Duży minus. W wersjach z silnikami benzynowymi jest po prostu głośno. Ewidentnie brakuje szóstego biegu dla silnika 1.4 Na piątym biegu jest już głośno przy 100 km/h.
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Ludzie piszą, że jest cicho. Pewnie przy ECO Driving'u. Ja na autostradzie nie mogę prowadzić rozmów przez zestaw głośnomówiący, przy prędkości powyżej 130, a to fatalny wynik.
~Marlon Brando
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Niewielkie rozmiary samochodu, a bardzo dobrze tłumi odgłosy z zewnątrz. Materiały użyte do wykończenia są naprawdę dobre (wersja cosmo). Wnętrze jest świetnie skomponowane.
~Kirdan5
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC LPG 83KM 61kW
Wyciszenie poprawne, w mieście wszystko dobrze. Problemy pojawiają się przy prędkościach powyżej 130km/h, wtedy zaczynamy wyraźnie słyszeć silnik.
Opel Corsa D Hatchback 5d Facelifting