Lista ocen Opel Corsa D (229) - Całokształt

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~matttt
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Super autko wszystko czego można chcieć do małego zgrabnego autka. W środku dużo przestrzeni, dobre wyciszenie i spalanie. Corsa ma w dodatku mimo 3 drzwi dużo przestrzeni dla pasażerów.
~Janek
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Największą zaletą jest silnik jednostki 1.0 1.2 są po prostu słabe i paliwo żerne. Disle 1.3 1.7 dobre ale to disel FAB EGR dwumasa to kosztowne dodatki zwłaszcza gdy nawalą ( a nawalą na pewno )
~Darek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Jest to auto służbowe. Traktuję je jako narzędzie i oczekuję, że będzie pracowało bez zarzutu. Bardzo ważne jest czy w trasach zachowuje się w sposób bezpieczny dla mnie. Przez rok przejechałem 78 tys km
~waweer
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Uważam że dla normalnego i spokojnego kierowcy ten samochód sprawdzi się. To mój drugi samochód i jestem zadowolony, autko z salonu, 2 lata gwarancji serwisowej przeszło prawie idealnie
~Właściciel Corsy D
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
W porównaniu do poprzednich modeli Corsy jest ładniejszy i tylko ładniejszy.Nieudany model,którego moim zdanie produkcja powinna być dawno zaprzestana,bo przy tej konstrukcji błędów nie da się poprawić.
~jammer
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Auto średniej jakości - wykonanie plastikowe, częste awarie. Aczkolwiek ma kilka plusów: przestronne wnętrze jak na tę klasę, poręczność w ruchu po mieście (łatwo się prowadzi i przyjemnie parkuje)
~mxx_rs
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Nie jest to ani auto do szaleństw ani do chwalenia się nim przed rodziną czy znajomymi z pracy. Nie mniej większe wrażenie zrobiła na mnie corsa C - można było ją polubić,ta natomiast jest jakaś bezosobowa.
~Marlon Brando
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
To zgrabne autko. Bardzo dobrze zgrane komponenty. Wersja cosmo to pakiet naprawdę niebanalnego wyposażenia wnętrza (pół skora, konsola środkowa w czerni - naprawdę robi wrażenie).
~ela ;]
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
duża przestrzeń jak na małe auto, 4metry długości to i tak duzo w porównaniu do np Pandy. ładny wygląd, silnik jako taki ;P jeżdzi 120-130km/h wiec jest ok. hmm bezpieczny i wygodny. ocena 4.
~Wrc
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW
Fajne auto szybkie nawet bardzo gdyby nie ta pretkosc mogło by jechac troszke szybciej niz 220, ponadto zbyt wysokie obroty na 6 biegu bo 3000 przy 120km/h troche duzo! Ogolnie polecam