Lista ocen Opel Corsa D (229) - Całokształt

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Capiek
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Jezdze Corsiną od nowości, czyli da się :) auto wytrzymałe - wiekszych przygod nie mialem, duzych kosztow napraw nie bylo, auto malo awryjne
~patryk_sikora
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Auto w porównaniu z poprzedniczką nie jedzie. trzeba się 2 razy zastanowić przed włączeniem do ruchu. Nie jest w niczym lepsze od Corsy C.
~Kalor
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Bardzo dobry samochód , mało słabych punktów , pakowny i baaardzo zwrotny . Przez dwa lata nie wziął nawet kropli oleju i nie wymieniłem nawet żarówki :)
~Tomasz
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Sympatyczne auto w dobrej cenie. Eleganckie jak na niewielki pojazd, to jazdy miejskiej. Z drugiej strony absolutnie ok na dalsze trasy.
~artiii
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Mimo,ze nie stanelo nigdy na drodze nie mam o tym aucie dobrego zdania.Jedzie ,bo jedzie,ale ogolne wykonanie jest na przecietnym poziomie.
~kazek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
małe,wygodne dla dwu osób,ekonomiczne autko.Solidnie wykonane.Ograniczona widoczność bezp.przed pojazdem,zbyt duża średnica zawracania.
~magg
Hatchback 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
przeciętnie, z wersji C 1,7 Di byłam bardzo zadowolona, z tej wersji wręcz przeciwnie, skusił mnie też wygląd a okazało się to byleco w ładnym papierku
~Radziu
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Fajne miejskie auto jako dodatkowe w domu lub dla emerytów czy studentów na dojazdy na uczelnię, do sklepu na wypady do lasu czy nad jezioro.
~Rafał
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Przeciętne auto segmentu, niczym się nie wyróżniające, paliwożerne, mało komfortowe. Te auto nie ma ani zalet miejskiego auta ani na trasę.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa D
7,4
7,9
~Werter
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Przyjemne autko. Z moim silnikiem nadajace sie glownie do miasta ale na trasie jak sie jedzie maksymalnie z jednym pasazerem i maly bagazem tez sobie radzi.