Lista ocen Opel Corsa D (171) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 197 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW
Autko trzyma się drogi bardzo dobrze. Oczywiście przy mocnym przyspieszeniu trzeba mocno trzymać kierownice bo wyrwa ale to normalne w przednio napędówkach z takimi mocami. Mało przyjemna jest również jazda po koleinach.
~K
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
auto nie jest komfortowe, na zawieszeniu irmschera jest twardo, niesamowicie, z felami 16stkami co na to auto jest duże owiele gorzej sie prowadzi po nierównościach itp, nie wiem jak w zwykłej
~Klemens
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Corsa jest na oryginalnym fabrycznym zawieszeniu i jak dla mnie jest ono zbyt ustawione sportowo jest poprostu bardzo twardo przydałoby się więcej komfortu . Ale prowadzi się łatwo i bardzo pewnie
~Michal
OPC 1.6 Turbo ECOTEC 192KM 141kW
Daje świetny feedback dla kierowcy co się dzieje z autem, natomiast jeżeli nie lubi się tego typu układu to wydaje się nadto responsywny, szczególnie się to odczuwa przy przesiadce do np astry j lub mondeo mk4
~Kalor
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 85KM 63kW
Do miasta ok , kompletnie nie polecam " usportowionym " kierowca . W szybkich zakrętach podpiera sie lusterkami , z tyłu baaardzo twardo dla dzieci i strasznie trzęsie . Za to duża ładowność....
~Samerglow
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC LPG 83KM 61kW
Zawieszenie bardzo sprawnie wybiera nierówności, jest przy tym usztywnione. Cicho pracuje. Przy prędkościach powyżej 120km/h auto zaczyna myszkować na pasie - Corsa D nie lubi szybko szaleć.
~artiii
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Chyba najlepsze co sie udalo zrobic Oplowi,nie ma tu psujacych sie tuleji wachacza,od nowosci wymienione jedynie laczniki stabilizatora,bo gumy popekaly,poza tym, auto swietnie prowadzi sie w zakretach.
~Werter
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Jak na tak male auto calkiem przyjemnie sie prowadzi i jest wystarczajaco komfortowe. Minusem jest za silne wspomaganie kierownicy ktore odbiera czucie drogi. Powyzej pewnej predkosci samo sie utwardza.
~Kukluksklan
Hatchback 1.3 CDTI ECOTEC 90KM 66kW
Przy wyższych prędkościach kierownica jest za luźna, za bardzo lata. Zawieszenie twarde, ale mało sportowe - chociaż auto ma spore opony 16\", co na polskie drogi może nie jest najlepszym pomysłem.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa D
7,4
7,9
~Młody
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Używam tego samochodu głównie w trasie, tutaj nie mogę nic zarzucić Corsie - prowadzi się pewnie i dość komfortowo jak na takie maleństwo. Brawa za hamulce - ostre i pewne, za to dałbym piątkę.